Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Akce byla i za šest hvězdiček.Viděno ve 3D a efektů tam bylo nespočet.Když byla akce tak člověk jen zíral a vnímal pouze film a nic jiného.A čekáte s čím vás ještě Miller může překvapit.Ale chtělo to možná trochu zapracovat na těch úsecích,kde se v uvozovkách sedělo a klábosilo. Holt když vám po 45 minutové akci jen tak sedí a vykládají o ničem.Ale v součtu krásných 5 hvězdiče

Nezlomný (2014)

Je to škoda.Tak pěkný,emocionální,zajímavý film z toho mohl být,kdyby se dostal pod ruku daleko zkušenějšímu režisérovi,který ví jak správné životopisné drama prodat.Problém je také ve stopáži.Nudných scén bylo několik

Interstellar (2014)

Tohle byla ta pravá filmařina.Jak pomocí výborné režie, hudby,dobrého načasování,výborných hereckých výkonů udělat i z obyčejných záběrů nejzajímavější okamžiky.Směsice emocí,humory,lásky,inteligentní sci-fi,teorie fyziky a luxusních záběrů z vesmíru udělaly z tohoto filmu velkolepou podívanou.

Chlapectví (2014)

Tohle je důkaz toho,že i z obyčejného námětu lze udělat překrásný film.

The Den (2013)

Tenhle horor řadím po zhlédnutí mezi ty lepší.Jelikož v dnešní době je už velice těžké udělal výborný horor. Zacharymu se to povedlo,především dobrým námětem,originalitou,zpracováním a hlavně otevřenou brutalitou.

Temný případ (2014) (seriál)

Sice ještě zbývají dva díly do konce 1.serie,ale už tenhle serial řadím jako nejlepší serial ,který jsem kdy viděl.Celý týden se vždycky těším na pondělí s čím ještě vyrukují.Temný případ je jak víno,zraje díl po dílu a neuvěřitelně stagnuje.Takhle si představuji kvalitní detektivku.Herecké obsazení vynikající a Matthew se vypracoval na výborné herce a tahle role mu sedí s prominutím jak prdel na hrnec.Neskutečný herecký výkon.Už se těším na Interstellar Druhá série už nebyla tak dobrá jako ta první.Na mě to bylo extrémně pomalé a vyvrcholení skoro žádné. 1.série 5* , 2.série 3*

Millerovi na tripu (2013)

Po dlouhé době se konečně objevila pořádá komedie ,která obsahuje přesně to co po ní vyžadujeme :) Vtip,napětí,originalitu.Spojení čtyř velmi různých postav do jedné nevídané rodiny.Já jsem se bavil a to velice ,což už se mi dlouho u nějaké ohrané komedie nestalo.Děkuji za tenhle počin. PS: Klobouk dolů Jennifer,byla úžasná,

Kouzlo přítomného okamžiku (2013)

Velmi milý film,z kterého jsem si vzal i nějaké to ponaučení.Hodně realistický,přirozený,hodně krát jsem se vžil do příběhu a zanechalo to ve mně určitou stopu.Herecký výkon dvou hlavních postav byl výborný.Zvlášť Shailene zahrála tu nevinnost úžasně.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Jsem zarytý fanoušek Tolkiena, a proto mi vadilo jak Peter Jackson naložil s Tolkienovou adaptací.Vlastně si vytvořil úplně jiný příběh.Rozdělení Hobita na tři 160 minutové filmy nebylo asi dobré. Holt v dnešním světě jde jen o peníze,které zase nasypal do ultra moderních technologii,které použil ve filmu.160 minutová stopáž byla příliš,občas se objevovali tichá místa a děj nebyl plynulý.A to že pan Jackson myslel i na to ,že muži přivedou do kina své přítelkyně ,vymyslel jim velice krásný příběh zamilovaného páru ,které se s prominutím vůbec do filmu nehodil.Doufám,že ve třetím díle se dočkáme velmi dobře zpracované bitvy 5 armád a ne nějakých trapných potyček nepřemožitelných elfů s skřety. Jediné plus bylo obsazení B.Cumberbatcha.

Don Jon (2013)

Levittův počin mě moc nezaujal.Dětinské,nedotažené dokonce,klišé.Ani krásná Scarlett nevynahradila tyhle chyby.