• Krátkometrážní

Byl jednou jeden polda III - Major Maisner a tančící drak (1999)

Nic moc ! V celku dost blbost minulým dílům jsem dal tři hvězdičky protože několik scén mi přišlo dost srandovní , ale tenhle díl mi teda moc srandovní nepřišel. Někdy padla dobrá hláška , ale jinak to stálo za hovno !

Peklo s princeznou (2009)

Sice pohádky moc nemusim , ale tahle mi přišla skvělá Jiří Mádl byl skvěle komediální !

Zeke a Luther (2009) (seriál)

První díli bili podle mě skvělý , ale další díli jsou dost nudný a trapný. V prvních dílech mě aspon nějaká scéna rozesmála , ale v těch dalších bili samí trapný hlášky !!

AKA... What a Life (2011) (hudební videoklip)

Skvělej videoklip i píseň. A moc se mi tam líbil Russell Brand .

Panelák (2008) (seriál) odpad!

Strašná blbost !!!! Nesnáším tyhle slovenský sračky ! 0%.

Kutyil s.r.o. (2008) (seriál) odpad!

Tenhle seriál mi nepříjde vtipnej , ale dost trapnej. Zase jednou jeden trapnej slovenskej seriál. 0%

Agent Cody Banks 2 (2004)

Skvěle komediální. První díl mi přišel blbej , ale tenhle díl je fakt skvělej !!!

H2O: Stačí přidat vodu (2006) (seriál)

V celku dost nudnej seriál. Na první díly se dalo docela dobře koukat , ale zbytek byli dost nudný díly s blbými scény.

Piráti z velkého solného jezera (2006)

Film o pirátech který jsou v dnešní době. Ze začátku mi to přišlo dost trapný , ale pak mi to přišlo docela vtipný.

Bláznivý šaman (2001)

Dost nudně trapnej film ! Jihoafrický filmy nesnášim a na tenhle film se skoro ani nedalo koukat. Ten šaman byl nejtrapnější. Ve filmu bylo dost trapnejch hlášek a scén !!! Jen někdy byla ve filmu dobrá scéna u který jsem se zasmál.