• Krátkometrážní

Ninja faktor po americku (2009) (pořad)

Normální ninja factor se mi líbí o dost víc tohle mi přijde dost divné a trapné.

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Celkem dost srandovní , ale mohli by tam dát občas nějakou novou překážku. Ze začátku mi to přišlo dost skvělý , klidně i na pět hvězdiček , ale když jsem viděl jak v několika dílech se to pořád všechno opakovalo tak mi to až tak skvělý nepřišlo. Teď mi to přijde jako nudná blbost v který mě zaujme pár věcí.

Xena (1995) (seriál)

Ze začátku mi to přišlo zajímavý a docela jsem se na to dost koukal , ale asi tak po 30 dílu mi to přišlo jako nudná blbost v které se opakují scény.

5 proti 5 (2007) (pořad) odpad!

Tohle slovenské 5 proti 5 je strašná blbost ! Český 5 proti 5 docela de , ale na tohle se skoro ani nedá koukat ten Andrej Bičan je fakt trapnej , strašně mě serou jeho trapný hlášky !!!!!

Kdo přežije - Čína (2007) (série)

Tohle o Číně mě přišlo nejlepší a nejzajímavější. Hned od začátku mě to zaujalo a našel jsem si favorita. Skvělý úkoly , každej díl mě přišel skvělej .

Čivava z Beverly Hills 2 (2011)

První díl byl dost blbě trapnej , asi jednou mi tam přišla nějaká scéna celkem dobrá! Myslel jsem si že dvojka bude lepší , ale bylo to ještě víc nudndější a trapnější než jednička.

Happy Feet 2 (2011)

První díl mi přišel vcelku dobrej ikdyž někdy byli dost trapný scény , ale tenhle díl se podle mě vůbec nepovedl. Ůplná blbost samí nudný a trapný scény ! V jedničce ten zpěv celkem šel , ale v tomhle druhém díle to bylo dost trapný.

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník (2008)

Skvělý herci , scény i písně. Mám strašně rád komedie a muzikály a všechny díli muzikálu ze střední mi přišli dost vtipné. Tenhle díl mi podle mě přišel nejlepší a nejzajímavější , ale pět hvězdiček tomuhle filmu nedám , protože několik scén mi přišlo dost nezajímavých , které mohli z filmu klidně vystřihnout , ale i tak sem se strašně u tohohle filmu bavil. Mám rád Zaca Efrona a Vanessu Hudgens a když byli spolu tak mi to přišlo jako dost skvělý , oba dva dobře hrajou i zpívají. : Po dalším shlédnuti jsem dal další hvězdu.

Kouzelníci z Waverly - Film (2009) (TV film)

Seriál kouzelníci z waverly mi přišel částmi nudný jen málokrát mě tam něco pobavilo , ale jako film mi to přišlo docela dost zábavný a zajímavý. Dalo se na to od začátku až do konce dost dobře koukat.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Tak tenhle seriál je dost trapnej ! Vždycky každej díl mi přišel stejně nudnej a trapnej. Když jsem se na to koukal tak mi to přišlo jako ztráta času.