• Krátkometrážní

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Tenhle seriál mi přijde lepší než hvězdná brána: atlantida , ale i tak mi to přijde jako takovej divnej seriál. Některý díly se mi moc líbili , ale několik dílů mi přišli bud dost divný nebo dost nudný ! První série mi přišla asi nejlepší a nejzajímavější.

Pekelná výzva (2013) (pořad)

Když jsem se na to poprví koukal přišlo mi to dost dobrý , ale když jsem viděl další díly tak mi to přišlo dost trapný! Ta bloncka je fakt hodně trapná jak si hraje na drsňačku.

První krok (2009) (seriál)

Několik lidí tady sice dali odpad , ale mě to přijde jako skvělej seriál o tanci a zpěvu. Ikdyž poslední díl skončil podle mě dost blbě , Ale v seriálu to vylepšili skvělý herci , hudba a tanec.

Pomáda (1978)

Jeden z mých nejoblíbenějších muzikálů.

Iron Man 3 (2013)

Podle mě nejlepší díl !

Slunovrat (2008)

Jako horor mi to moc nepřišlo , ale dalo se na to celkem koukat.

Márnice (2005) odpad!

Strašná blbost ! Scény z filmu mi přišli jako z roku 1975.

Helena (2012) (seriál)

Dost blbej seriál ! Vůbec mi tenhle seriál nepříjde vtipnej ! Každá scéna i hláška v seriálu je buď nudná nebo trapná. Bože a herecké obsazení je úplně strašný. Každý herec v tomhle seriálu vůbec neumí hrát. Dal jsem jednu hvězdu , protože pár scén mě někdy rozesmály. Jinak je tento seriál na odpad. Nechápu jak tahle blbost se může někomu líbit. Celý seriál je o dementských buranech.

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Ze začátku se mi tenhle seriál dost líbil a pořád jsem se na tenhle seriál díval , ale pak mi ty díli přišly dost nudný ! Ale vždycky když to dávají tak se kouknu , protože v asi v každým díle mi přijde něco zajímavý.

Čarodějky (1998) (seriál)

Ze začátku sem se docela na tenhle seriál koukal a přišel mi dobrej , teda první série , ale další díli mi přišli dost nudný a blbý !