• Mysteriózní

Lovci duchů - Není naděje (2009) (epizoda)

Lucifer je bůh a bratři s jejich partou dostanou slušně na prdel. Jo a Ellen to mají za sebou, objevuje se Crowley, který nás bude štvát sakra dlouho a objeví se i Smrt, jedna z nej postav seriálu. Dokonalost.

Sopka (1997)

Naprosto skvělá katastrofická podívaná, plná výbuchů, požáru atd. a to bez digitálních triků, bez kterých se to v dnešní době už neobejde. Má to spád, napětí a super herecké výkony a sympatické postavy. V podstatě není nic na co by si divák mohl stěžovat. Tohle je prostě parádní podívaná, která by neměla žádnému fanouškovi katastrofického žánru uniknout.

Lovci duchů - Praví lovci duchů (2009) (epizoda)

No až na závěr kde padne zmínka o tom kdo má Colt, naprosto zbytečný díl a zbytečná odbočka od hlavní dějové linky. Tohle mě tedy moc nebavilo i když pár fanoušků bylo slušně jetých. Betty ještě svou roli sehraje, ale to až za hodně dlouho a vlastně jen díky ní to je jakž takž koukatelné, ale jinak zbytečnost.

Lovci duchů - Báječný televizní svět (2009) (epizoda)

Rozhodně nejzábavnější díl, který prozatím byl natočen. Vůbec díly s Šibalem, patří vždy k tomu nejzábavnějšímu co je možné v seriálu vidět, je pěknej morbidní zákeřnej padouch, ze kterého se v tomto díle vyklube archanděl Rafael,což je naprosto dokonalé překvapení. Díl plný humoru a ke konci i zásadních informací. Paráda.

Lovci duchů - Podivuhodný příběh Deana Winchestera (2009) (epizoda)

Jo hrát poker je někdy na prd, zvláště když prohraješ mládí, jak se Dean přesvědčil na vlastní kůži. Hodně dobrej díl ve kterém se objeví i starej dobrej Boby. Má to všechno co dělá z tohoto seriálu takovou bombu. Díl mimo hlavní dějovou linku, ale zatraceně dobrej.

Starci (2022)

Vraždící důchodci v akci, no na rovinu, nebylo to špatné, důchodci vypadali opravdu strašidelně, ale celkově se jedná o docela nevyužitý potencionál a tak tu máme v podstatě průměrný taky slasher, který měl potencionál se stát opravdovou peckou, ale bohužel. Koukatelné, ale pouze průměrné, ovšem zábava ucházející.

Vlkodlak: Noční lovec (2022) (TV film)

Excelentní, perfektní, zabavná záležitost. Něco takového bych od Marvalu opravdu nečekal. Černobílý formát tomu dodá tu správnou příchuť. Minimálně začátek je pěkná pocta Universalu a konec má opravdu velký koule. Tohle se prostě povedlo a neskutečně jsem se u toho bavil.

Temná strana dveří (2016)

Solidně natočená duchařina z exotického prostředí. Horory týkající se Indie a tamního folklóru se nevidí často a tak jsem byl docela nadšený. V každém případě příjemná podívaná,s místy slušnou atmosférou a pár lekačkami.

Pán prstenů: Prsteny moci - Oko (2022) (epizoda)

Po výborném minulém dílu trochu studená sprcha, ale zas taková pohroma to není. Jasně akce v podstatě nulová, ale kouká se na to docela dobře, ten vizuál je fakt super, ale čekal jsem tedy mnohem víc. No zrození Mordoru vypadalo fajn, ale na druhou stranu skřetů málo. No tak příští díl snad bude trochu akčnější.

Telefon pana Harrigana (2022)

V každém případě tenhle film není pro každého a už vůbec ne pro toho kdo u filmu není ochoten přemýšlet, protože přesně o tom tenhle film je. Žádná jízda přeplněná akcí, ale pomalu plynoucí film k zamyšlení, což hodně lidí nerozdejchá o čemž jednoznačně vypovídá zdejší hodnocení. Já byl ovšem spokojen a film jsem si náležitě užil i když jsem čekal něco trošku jiného, ale dokážu ocenit jeho hloubku.

Časové pásmo bylo změněno