• Mysteriózní

Půlnoční klub - Věčný nepřítel (2022) (epizoda)

Příběh o teplým terminátorovi nic moc, ale dění v baráku oproti tomu paráda, začíná pěkně přituhovat. Jsem opravdu zvědavý jak to celé skončí.

Lovci duchů - Mrtví muži nenosí skotskou sukni (2010) (epizoda)

Další parádní díl v řadě. Tentokrát do děje zasahuje Smrt, která probudí k životu několik mrtvých v Bobyho městecku a je to slušná jízda. Závěrečnej zombii masakr je parádní. Smrťák se mi líbí čím dál víc.

Lovci duchů - Krvavý Valentýn (2010) (epizoda)

Další špičkový díl. Objevuje se další jezdec apokalypsy, tentokrát Hladomor a má naprosto dokonalou podobu a jeho kousky stojí opravdu za to. Sam je opět feťakem na démoní krvy a moc tohoto jezdce z městem a jeho obyvateli dělá psí kusy. Způsob jakým ho Sam porazí je opravdu originální. Celkově naprosto parádní díl, kterému není co vytknout.

Půlnoční klub - (Ne)cesta (2022) (epizoda)

Luxusní vyprávěný příběh, který přebyl dění v domě, ale závěr dává tušit velké věci na obzoru.

Lovci duchů - Osudu neunikneš (2010) (epizoda)

Hodně luxusní díl. Po nějaké době se objevuje anděl Anna a chce zabít Sama, aby se nemohl stát nádobou pro Lucifera. Děj se přesune do minulosti před narozením bratrů a do hry ještě zazashne na chvíli starý známý Uriel. Na konec se objeví Michael a vše zachrání, pokecá s Deanem a Annu spálí na popel. Rozhodně se jedná o dobrou šou, plné akce, napětí a rodinné pohody. Naprosto excelentní díl.

Lovci duchů - Výměna těl (2010) (epizoda)

Takový nic moc díl, který mě moc nebral, ale někomu se líbit mohl. Ale takovéto řádově díly mě moc tedy neberou.

Půlnoční klub - Anya (2022) (epizoda)

No sakra tak tomu říkám díl, od tohodle dílů jen čekal něco úplně jiného a tak mě dost dostal a mrtě překvapil. V podstatě dost slušný rozlučkový díl s nejlepší postavou z osazenstva, je to plné emocí a překvapení, tím mě tedy dostali. No a sakra ten závěr, no to tedy nemělo sakra chybu. Začíná to mít sakra grády a líbí se mi to čím dál víc.

Půlnoční klub - Čarodějka (2022) (epizoda)

No sakra tak tohle byla prostě paráda, jak vyprávěné příběhy, opět příběh na pokračování o masovém vrahovy, tak o čarodějce, super tak i dění v přítomnosti v hospici. Vůbec dění v hospiců bylo super, přichází na řadu magie a atmosféra by se dala krájet a úplný závěr tomu nasazuje korunu. Na tohle jak dopadne jsem hodně zvědavej. Tentokrát se to sakra povedlo a nadšení je opravdu veliké.

Půlnoční klub - Tak zatím! (2022) (epizoda)

Tak tenhle díl mne hodně bavil. Vyprávěný příběh byla hodně dobrá sci-fi podívaná se slušným závěrem a dění v hospici bylo parádní, hodně se dozvíme o minulosti a atmosféra především na začátku a ke konci byla parádní. Jsem opravdu zvědavý vzhledem k závěru jak dění v našem hospici bude pokračovat, vypadá totiž, že se budou dít velké věci, tak uvidíme.

Halloween končí (2022)

Tak takhle nasranej jsem už hodně dlouho nebyl, takhle dojebat zásadní hororovou sérii a naprosto degradovat jedno z největších a nejlepších zabijáků slasherového světa to je opravdu umění. Všechno špatně, Michael se v podstatě objeví až na konci asi tak na deset minut a tím to končí. K čemu je dobré, že tu je docela slušné Gore, když po naprostou většinu filmu to je strašná nuda a místo Michaela tu sledujeme jednoho troubu, který se chce stát masovým vrahounem. Těžký zklamání.