• Mysteriózní

Lovci duchů - Děti jsou naše budoucnost (2009) (epizoda)

Tak tu máme další díl který se dotýká hlavní dějové linky. Tentokrát se děj točí okolo malého dítěte, ze kterého se vyklube antikrist a umí dělat pěkný lumpárny. Celkově se jedná o povedený díl do kterého zasáhnou jak andělé tak démoni, takže o zábavu je postaráno. Škoda jen toho konce, ale třeba se ještě s Antikristem v nějaké pozdější řadě potkáme.

Labyrint: Vražedná léčba (2018)

Ale jo zas taková tragédie to nebyla. Akční podívaná, bohužel už prakticky zcela bez hororových prvků. Průměrná akční oddechovka, u které se člověk zas tolik nenudí, ale víc atmosféry Bytomi neuškodilo. Nenáročný divák bude spokojen.

Lovci duchů - Padlí bohové (2009) (epizoda)

V podstatě první díl v této řadě který se dá považovat za obyčejný řadový díl, ale i tak se jedná o dobrou zábavu, zvláště když se jedná o starého Boha, který na sebe bere podobu celebrit, taková Britney dávající do držky Deanovi je opravdu k pokukání. Navíc tento díl svým způsobem odkazuje na Dům voskových figurín a to potěší. Takže v podstatě zábavný oddechový díl, který si náležitě divák užije.

Lovci duchů - Tak vypadá konec (2009) (epizoda)

Tak tenhle díl je naprostá pecka. Dean je anděli přenesen do budoucnosti kde už je apokalypsa v plném proudu a vypadá to hodně slušně. Všude démoni a Croatoni, naprostá zkáza a ultra Drsný Dean a Castiel jako člověk. Navíc se ukáže v plný nádheře Azazelův plán a každý musí ocenit, že byl opravdu mrtě dobře vymyšlený až je divákovi docela líto, že se pátá řada neodehrává v tomto módu. Parádní jak vše do sebe od první řady zapadlo. Co ovšem nemá chybu tak je finální pokec mezi Deanem z minulosti s Luciferem nad mrtvolou Deana z budoucnosti. No sakra tohle bylo prostě dokonalé.

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Jednička mi přišla mnohem lepší, co se týče atmosféry tak určitě, toto mi přišlo už spíše jen jako akční zombiárna. V podstatě taková variace Resident Evil, i s jejími mínusy. Stále koukatelné, ale už méně zábavné a prakticky bez tajemna a atmosféry.

Labyrint: Útěk (2014)

Hodně povedená podívaná plná atmosféry, tajemna, akce a i povedených příšer. V podstatě podobné Cube. Při sledování se člověk nemá šanci i přes délku nudit, jelikož se pořád něco děje a labyrint je opravdu parádní a divák opravdu neví co má čekat. Závěr povedený, něco prozradí, ale nic nekončí a jede se dál. V každém případě parádní podívaná.

Moucha (1986)

Naprosto dokonalá záležitost, jeden z nejlepších sci-fi hororů co je možno vidět. Masky naprosto perfektní a postupná přeměna vědce v mouchu opravdu nemá chybu, tady se maskéři opravdu vyřadili jak to jen šlo a v podstatě postupná přeměna vědce v nechutné monstrum, patří k tomu nejlepšímu co jsem na podobné téma viděl. V každém případě tahle podívaná není nic pro slabé povahy.

Pán prstenů: Prsteny moci - Udûn (2022) (epizoda)

No konečně jsme se dočkali toho na co jsme takovou dobu čekali. Konečně to má šmrnc, akci a závěr je přímo dechberoucí. Super podivaná, u které se už člověk opravdu nenudí. Jen tak dál.

Tiché místo (2018)

Hodně dobrá v podstatě rodinná survival podívaná s povedenými monstry a dá se říci, že docela i originalními, lovení díky zvuku je dost dobrej nápad. Je to napínavé, zábavné a ke konci i docela akční a tedy já osobně jsem spokojen, protože se na to kouká dost fajn.