Dr. House (2004) (seriál)

Dr. House si hraje na největšího machra ze všech a vždy na všechno přijde a hlavně všechny díly jsou docela podobný, i když občas je to vtipný, tak proto ty 3 hvězdičky.

Drzá Jordan (2001) (seriál)

Opět další seriál snažící se být jiný, jiný určitě je, ale v tomto případě ne v dobrém slova smyslu, čím víc na to koukám, tím musím dávat horší hodnocení, jestli ještě uvidím pár dílů tak rozsekám hlavně televizi, tak proč na to já debil čumím :-).

Vražedná čísla (2005) (seriál)

Už nápad mi přišel přinejmenším divný a ani jednotlivé díly co jsem viděl mě vůbec neoslovili.

Pastýř (2008)

Rozhodně můžu říct, že novější filmy Van Damma jsou mnohem lepší než ty starší ať už z 90.let nebo začátku 21.století, od té doby co natočil Peklo, tak má filmy velice dobré. Třeba v důchodu bude točit konečně trháky :-)

Gympl (2007)

Na český film docela povedený, velice dobrý námět, ale šlo z toho vytěžit mnohem víc, i když i tak se mi to líbilo.

Strašidelný dům (2003)

Jsem koukám jeden z mála komu se to vysloveně líbilo, krásná oddychovka a pěkné efekty, moc povedený film a po dlouhé době zase solidní film s Eddiem Murphym.

Divočáci (2007)

Nečekaně dobré, na oddychový nedělní večer jako stvořené.

Vřískot (1996)

Až na ten překombinovaný konec hodně dobrý, nebýt konce tak bych dal určitě 4.