Zombie Island Massacre (1984)

Scény a efekty dost špatný, uznávám, že je to přes 20 let starý film, ale stejně nic moc. To že tam ta zombie či co to je není v podstatě skoro vidět taky o něčem vypovídá. Rozuzlení taky na bodě nula. Jak již píše Ruut dá se to doporučit opravdu jen příznivcům italských starých hororů.

Vůně cibule (1975)

Děsná blbost, ale už jsem to viděl 3krát a pořád se směju.

Sám doma 4 (2002) (TV film)

Kdyby tomu nedávali název sám doma a nepoužívali jména postav z prvního a druhého dílu, tak to na 2 možná i 3 hvězdičky bylo, ale takhle určitě ne.

Strýček Buck (1989)

Super komedie, dost jsem se pobavil, John Candy je úžasný.

Halloween (1978)

Strašidelný a docela děsivý horor, ale ten konec nic moc, poměrně dost nevychytávek, konec to trochu zkazil, ale nakonec jsem stejně 4 hvězdičky nechal :-)

Strašpytlík (2005)

Sice opravdu velice roztomilé kuřátko a ze začátku i poměrně zábavný a zajímavý flim, ale jak se tam objevili mimozemšťané, což bylo asi v půlce filmu, tak od té doby trapné, marné a velice nudné, takže 2 hvězdičky je víc než dost.

Cellular (2004)

Akční thriller poměrně se slušným nápadem a jak to tak bývá tak i nečekanou zápletkou. Plusem je určitě to, že se člověk ani chvíli u filmu nenudí, ale tak jak to bohužel u takových filmů bývá, tak je zde poměrně dost nevychytávek a klišé v závěrečné scéně v dodávce. Každopádně po sečtení plusů a mínusů je z toho akorát průměr, ale slušný průměr.

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Poměrně slušný snímek s dobrým nápadem, ale bohužel chvílemi trochu nezáživný, ale na druhou stranu se strhujícím a nečekaným koncem.

Superstar (2004)

Začátek fakt o ničem, jak psal hiczech, tak jak mohl někdo natočit film o dvojníkovi, vypadalo to ze začátku na odpad a opravdu jsem neměl chuť se na to dívat, ale pak se to docela rozjelo a bylo to poměrně slušné.