Eraserhead

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 16.7.2020  11:31
    Chata (2019)

Průhledné až hanba! Těšil jsem se na nějaký ten zvrat a bohužel se ukázalo, že jím patrně má být to, co je velmi záhy zjevné. Vlastně jsem jen čekal, jestli ten úplný závěr bude takový, jak jsem očekával někdy po půl hodině filmu, kdy dali tvůrci nápovědu jak prase... a ono ano. Lepší než Čarodějnice, slabší než Visit, Slunovrat, natož Osvícení... zhruba na úrovni průměrného Děsivého dědictví.

• 27.6.2020  22:56

Velmi dlouho se mi nestalo, abych projekci po půlhodině opustil. Kdyby se to rovnou jmenovalo Kameňák 6, asi bych tou strašlivostí nebyl zaskočen tolik (doufal jsem, že to bude jen tak normálně a třeba i trochu zábavně debilní). Bolelo to... hodně to bolelo...

• 2.5.2020  13:57

Scénáristický bordel epických rozměrů. Řekněme, že první třetinu to má ještě náběh, aby se z toho vyklubalo něco zajímavého. Ovšem s přibývajícími minutami je to zmatenější a zmatenější a na konci už nevíte vůbec nic.

• 22.4.2020  00:50
    Neviditelný (2020)

Z Leigha Whannella se stává šikovný režisér. Bohužel na to, kolik se toho ve filmu děje, to mělo mít o půl hodiny míň. A Elisabeth Moss není moc sympatická.

• 22.4.2020  00:41
    Dokonalost (2018)

Velmi příjemná hra s divákem. To co si Shyamalan ve svých dobrých filmem obvykle nechával na konec, se tady stane asi třikrát v průbehu filmu.

• 22.4.2020  00:34

Margot Robbie zkrátka potřebuje silného režiséra, protože jinak hraje otřesně, což je tento případ. Viděno den po Bombshell a nechce se mi věřit, že jde o tu stejnou herečku. Nudná režie, nevydařený casting (ten McGregor bylo jako co?!). A vlastně by mě asi víc zajímal film o postavě, kterou hrála M.E.Winstead.

• 22.4.2020  00:20
    Kyborg (1989)

Dlouhá léta mi toto kultovní akční béčko unikalo. Až dnes (rok 2020) jsem našel odvahu to zkouknout a i přes nízké hodnocení nelituji. Je to příšerná sračka, která se naštěstí bere velmi vážně, což je místy dost zábavné. A Albert Pyun je zjevně velký fanda klasiky Tenkrát na západě.

• 22.4.2020  00:11
    Nelítostná (2017)

Ano, příběh je skutečně mix Brutální Nikity a Kill Bill a akční scény se skutečně chtějí podobat těm z Raidu. Bohužel oproti všem jmenovaným je toto o jeden až dva levely méně působivé. A režírované je to dost zmatečně, občas jsem měl v postavách docela chaos.

• 20.2.2020  17:36
    Maják (2019)

Rozhodně lepší než Čarodějnice a ubrat 20 minut, mohla to být pecka. Příjemně lovecraftovské.

• 29.1.2020  00:12

Nezvratný osud 2.0 meets libovolný démonologický thriller/horor. Nečekal jsem nic, dostal jsem solidní průměr.

• 8.12.2019  16:35
    Ad Astra (2019)

Takhle by to dopadlo, kdyby se Terrence Malick rozhodl natočit Horizont události.

• 3.10.2019  16:11

Fatih Akin vyškolil Trierovi Jacka.

• 17.1.2019  22:58
    Roma (2018)

Roma je krásně nasnímané, bravurně zrežírované a velmi pěkně zahrané... nic.

• 16.1.2019  10:34

Noc oživlých mrtvol s krysama :-) Na svou dobu slušně brutální. Trikové záběry (zvlášť krysy oblézající modýlky aut, domů,...) jsou úsměvné, ale možná právě v tom je to kouzlo, které činí tohle pitomoučké béčko zábavnou podívanou.

• 16.1.2019  10:25
    Crawlspace (1986)

Škoda, že tvůrci nešli cestou čistého slasheru a vidět jsou až samotné výsledky Guntherovy práce. Klaus Kinski je luxusní úchyl :-)

• 16.1.2019  10:20
    Klíšťata (1993)

Vidět toto v době vzniku, dnes bych na to vzpomínal jako na jeden z oblíbených hororů svého dětství :-) Nicméně i dnes (o tisíce filmů později) mě toto béčko slušně pobavilo.

• 28.11.2018  09:49

Samozřejmě je to po všech stránkách naprostý odpad, který ovšem nabízí scény, kde jsou tvůrčí neschopnost a naivita místy zábavné - např. WTF používání zpomalených záběrů :-)

• 16.10.2018  10:00

Až obludně nevyužitý potenciál. Příběh plný postav, o kterých by se divák chtěl dozvědět něco víc, ale Drew Pearce vás pod pokličku nepustí. Klidně by to mohl být seriál, kde by se příběh každého obyvatele hotelu mohl plně rozvinout. Jodie mě bavila, natočené to je slušně, ale za tu nedotaženost by někdo zasloužil pár facek.

• 28.8.2018  23:22

Viděli jste Povodeň z roku 1998? Tak tohle je totéž ale horší... Především titulní hurikán, který měl mít hlavní roli, má ve filmu spíš menší cameo.

• 28.8.2018  23:18

Standardní, ničím nevybočující marvelovka - tzn. na 134 minut slušně zabaví a druhý den nevím o čem to bylo, natož abych měl potřebu se na to někdy dívat znovu.

• 28.8.2018  23:08
    Delirium (2018)

Tři hvězdy jen díky slušnému závěru. Ty první třičtvrtiny filmu, kdy je divák necháván na pochybách, jestli straší v domě nebo hlavnímu hrdinovi v palici moc zábavé nebyly.

• 28.8.2018  23:04
    Pomsta (2017)

Na to, o jak neoriginální námět jde, to mělo mít o 20 minut méně. Pak by se dalo napsat, že jde o svižnou "rape and revenge" jednohubku s řádnou porcí brutality.

• 28.8.2018  22:59
    Čertoviny (2017)

Za posledních 30 let nejkoukatelnější Troškův film.

• 17.8.2018  01:10

Velmi dobrý thriller se skvělým duem Poitier-Berenger. Jen škoda toho městského finále. Zúčtování mělo proběhnout v divočině a byla by to pecka.

• 17.8.2018  01:06
    Teambuilding (2018)

Už jsem viděl leccos a myslel jsem, že nalezení filmového dna mám za sebou. Teambuilding dokazuje, že se dá klesat stále hlouběji.

• 12.7.2018  15:38
    Mars (2018)

Pocit z tohohle filmu je asi takový, jako když vám v autě chvilku po nastartování chcípne motor, se setrvačnou klesající rychlostí ujede pár metrů a při zastavení vylezete s tím "co se, kurva, stalo, že se to nerozjelo?!".

• 12.7.2018  15:18

Chaoticky zrežírované, scénáristicky zmatené a se strašnými efekty. Na Slye a Dave Bautistu v "hlavních rolích" si nechte zajít chuť - první je ve filmu asi 15 minut (a to ještě ke konci) druhý asi 5 minut. Tou skutečnou hlavní rolí je jakýsi "no name" Číňan, který sice slušně kope, ale to je tak všechno. Celé to chce být výrazně víc hi-tech (nebál bych se označení sci-fi), ale působí to neskutenčně lacině. Dalším hřebem do rakve je naprostá absence humoru (až na pár okamžiků nechtěného), který v prvním díle obstarával především Arnold. Tohle se hodně nepovedlo. 30%

• 2.4.2018  10:37

Osudová přitažlivost je pro nevěru totéž co Čelisti pro vstup do moře... člověk si to sakra rozmyslí.

• 12.3.2018  20:04
    The Ritual (2017)

Tatíček Lovecraft by měl radost!

• 11.10.2017  14:14

První Kingsman byl zjevení. Druhý sice trpí běžným syndromem dvojek (více téhož a wow efekt je pryč) a S.L.Jackson byl zábavnější záporák než Julianne Moore, ale pořád se jedná o parádní akční jízdu, která mě za celé dvě a půl hodiny nestihla nudit.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19