Sacudžin ken 2 (1974)

Tady se dá hodnotit opravdu jen množství a kvalita bojových scén. Těch je tu dost a jsou dobré, takže za 3*.

Seventh Moon (2008)

První polovina byla skvělá a napínavá. Druhá už byla jen chaoticky natočenou honičkou, která začala poměrně dost nudit. Škoda.

Saw 6 (2009)

Jednou bude velmi zajímavé pustit si celou ságu SAW v celku a zjistit, jestli to skutečně dává smysl. Ten komu chybí byť jen jeden libovolný díl, nemá šanci se chytit. Jinak oproti pětce to bylo o chlup zábavnější.

Dokonalý únik (2009)

Twohy si bohužel neuvědomil, že svůj finální zvrat prozradil už někdy po dvacáté minutě při dialogu dvou postav o stavbě a pravidlech psaní scénáře. Film se hrozně dlouho rozjíždí a nakonec je z něj parádní survival thriller. Nicméně celou dobu se na to díky exteriérovému prostředí a Mille Jovovich moc pěkně kouká.

Vetřelci na Zemi (1980)

Není možné, aby film ve kterém zní hlášky typu "Jsou to dlouhá oválná vejce... jako fotbalový míč" byl nudný :-)

Zombieland (2009)

Několik velmi vtipných momentů se tu najde, ale celkově to chtělo větší utržení ze řetězu... O třídu horší než FIDO a o dvě než SHAUN OF THE DEAD.

Návrat do domu hrůzy (2007)

Zápletka je dostatečně primitivní na to, aby byl důvod nahnat do domu další partu lidí určenou k likvidaci a tu bylo zvrhle zábavné pozorovat.

Sabotér (1942)

Pro mě zatím nejslabší Hitchcock. To, že je hlavní hrdina, každým na koho narazí, považován okamžitě za nevinného, působí až příliš naivně a nepravděpodobně. Scéna se slepým, dobrotivým starcem v chaloupce uprostřed lesa navíc jakoby vypadla z Frankensteinovy nevěsty.

Pro hrst dolarů (1964)

Ve srovnání s dalšími dvěma spolupracemi Leone-Eastwood je toto pouhá rozcvička k tomu co mělo teprve přijít.