Marco Polo - Bílý kůň (2016) (epizoda)

Některé scény byly točeny ve Vysokých Tatrách. Konkrétně můžeme vidět např. Velický vodopád a Velické pleso.

Zachraňte tygra (1973)

Poprvé vidím Jacka Lemmona v nekomediální roli a musím říct, že i tato pozice mu dobře sedí. Zachraňte tygra je slušné drama, které sice zaujme, avšak 4 hvězdičky dávám jen díky hereckým výkonům.

Znovu 17 (2009)

Zdařilá komedie, která sice není svým námětem zcela originální, ale i přesto dokáže pobavit a přitáhnout diváckou pozornost. Škoda, že Matthew Perry měl tak málo prostoru, protože jeho scény mě bavily.

Krvavá léta (2017) (pořad)

Po všech směrech přínosný pořad, jehož výstižný název s uvedeným rozmezím let mluví za vše.

Zabijte je všechny - Americké válečné zločiny v Koreji (2002) (TV film)

Hodně zajímavý pohled na zvěrstva, která Američané páchali. Člověk zjišťuje, že ne vše bylo tak přátelské a kamarádské, jako to líčí MASH. :) Z některých příběhů se tu člověku dělá opravdu nevolno. Zajímavé jsou nejen pohledy tehdejších U.S. vojáků, ale také samotných Korejců.

Testament mládí (2014)

Abych řekl pravdu, očekával jsem daleko silnější příběh, možná něco ve stylu Legenda o vášni či jiných, silných filmů. Testament mládí sice není špatným počinem a nudným příběhem, avšak celková stopáž je dle mého trochu přemrštěná.

Člověk proti zkáze (1989)

Výborný film, který stojí nejen na skvělém hereckém výkonu Josefa Abrháma a herců ve vedlejších rolích, ale také na silném a chytlavém příběhu jednoho z největších českých spisovatelů. Je strašná škoda, že nezískal Nobelovu cenu.. Snímek ve mně zpočátku vyvolával mírné obavy, ale jakmile jsem si navykl na styl, kterým je točen, odměnil se mi. Chválím také skvěle vystavěnou atmosféru doby a stahující se smyčku kolem Československa.

13. revír (1946)

Kvality jsou nesporné, herecké obsazení je vynikající, avšak příběhově a svým tempem mě snímek nedokázal jaksi vtáhnout. Proto tedy dávám 3*.

Joey - Série 2 (2005) (série)

Proti první sérii je ta druhá možná o něco více ujetá a praštěná, avšak celkově jde stále o dobrou zábavu. Nejlákavější téma této sezóny je jednoznačně proměnlivý vztah mezi Joeym a Alex, avšak i profesní život hlavní postavy má stále co nabídnout, přestože se tu z něj již stává regulérní hvězda. Eskapády ohledně Michaelova otce nejsou špatné, avšak ukřičenost mi občas lezla na nervy, podobně jako postava Howarda, jenž je pouze trapnou postavičkou.

Joey - Joey a svatba (2006) (epizoda)

Poslední díl druhé série a zároveň poslední celého seriálu, který volně navazoval na Přátele a rozvíjel pouze postavu Joe Tribbianiho. Finální epizoda nebyla špatná, avšak nijak zvlášť příběh neuzavírá. Očividně se počítalo s dalšími díly, kdyby byl divácký zájem vyšší.