Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
1 fanoušek
CHARIZMA
svetlanisko matata od hariov
Zvolen, Banskobystrický, Slovensko
bu bu bu_vrrr :P :X
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Krimi
Akční
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
koncert
USA
Československo
Česko
Velká Británie
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Kravaťáci
(2011)
Ve jménu vlasti
(2011)
Myšlenky zločince
(2005)
Rodina Addamsova
(1964)
Nemocnice na kraji města
(1977)
Taková normální rodinka
(1971)
Impérium - Mafie v Atlantic City
(2010)
Přátelé
(1994)
Jen počkej...!
(1969)
Columbo
(1971)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Fanklub
(1)
miciveres