• Pohádka

Cestománie (1999) (seriál)

Člověk se rád podívá na zajímavá místa, na která se asi nikdy nedostane.

Ukradli torzo Jupitera (1980)

Říká se že pokračování ztrácí na kvalitě, což ale v tomhle případě rozhodně nenastalo. Stejně vtipné jako Něžné kuře a jako bonus krásné prostředí Řecka.

Uprchlíci (1986)

Tenhle film prostě nemůžu ohodnotit jinak. Chvílemi je to smutné, že se člověku chce brečet, potom se zase směje...... Je to prostě skvěle odvedená práce pánů Richarda a Depardiea

Hračka (1976)

Film se zabývá tématem, které bylo, je a bude stále aktuální. Aneb za peníze je možné vše.

Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV film)

Vždy krásná Libuška, která díky své úžasné schopnosti komunikovat s lidmi, sežene i drezínu :)

Peklo s princeznou (2009)

Konečně vtipná česká pohádka, na kterou bych doporučovala kouknout. Film má výborné herecké obsazení, kostými a místa, kde se točilo. Mimochodem mlýn jsem navštívila a má přesně tu atmosféru jako v pohádce, nedivím se, že si ho vybrali :)

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Nevím jak ohodnotit něco, co mi připadá jako celek naprosto pitomé a bez vtipu. Ale najde se tam i pár momentů, na které stojí zato se podívat. Když už nejsou nápady, smícháme pár pohádek dohromady a ono to nějak dopadne!!!!

Copak je to za vojáka... (1987)

Co může přinést více skvělých scének a hlášek než vojenské cvičení v čele s Karlem Rodenem a Jiřím Langmajerem?