• Pohádka

Román pro ženy (2004)

Jeden z mnoha českých filmů, který nestojí za nic.

Jak básníci přicházejí o iluze (1984)

Moji nejoblíbenější básníci. "TO JÁ SI VČERA ZAPITVAL. HODINU JSEM HLEDAL ŽLUČNÍK. A NAŠELS? JO PLACATEJ JAKO TENHLE ŘÍZEK. TAKY TAK ZELENEJ,"

Vesničko má středisková (1985)

Nezapomenutelný film pánů Svěráka a Menzla. "PEPO JÁ SE SPLETLA..." "MÁ TO I S MUZIKOU" "TAK VÍŠ KAM JEĎ, JEĎ DO PELHŘIMOVA, PROHLÍDNI SI KREMATORIUM, AŤ VÍŠ, DO ČEHO JDEŠ"

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Nemám ráda válečné filmy, proto tak nízké hodnocení (pokud se nejedná o komedii). Pláž Omaha jsem nedávno navštívila. Je to strašné, když vidí člověk tuhle a i další pláže vylodění a říká si, kolik mrtvých tady bylo. Je to nepředstavitelné, ale tenhle film to dokonale přibližuje.

Kobra 11 (1996) (seriál) odpad!

Mně naprosto nesympatický seriál. Proč rozbíjet tolik aut? Určitě to jde i bez toho.

Velmi křehké vztahy (2007) (seriál) odpad!

Omylem jsem se připletla k televizi, kdy tenhle "poklad" dávali. Hodně rychle jsem prchala pryč.

Televizní noviny (1994) (pořad)

Úžasné, když "důležité" zprávy jsou asi minutu (možná ani to ne) a vystoupení Láďi Hrušky - předtočení jeho "vaření/pečení" + nesmyslný živý vstup trvá cca 3 minuty.

Akt (1997) (divadelní záznam)

Nejlepší je Miloň Čepelka :-)

Stín nad Saint-Michel (2010) (TV film)

Film jsem viděla minulý týden v době, kdy jsem Mont Saint Michel navštívila. Takže hodnotím především prostředí, kde se film odehrává. Je to film, u které se nemusí moc přemýšlet. Všechno lehce uhodnete předem.