• Pohádka

100% blond (2005) odpad!

Největší ubohost, kterou jsem kdy z tohohle žánru viděla...

Padesát odstínů šedi (2015)

Ubohý scénář (i když díky předloze se není čemu divit, přiznávám, že jsem neměla odvahu knížku přečíst, stačilo mi jen to málo co jsem zahlídla, abych usoudila že je to naprostý brak a že hodnocení této knihy, které bylo kdysi otištěno v MF Dnes bylo přesné a vystihující), herci mi taky nepřišli nijak úžasní a celkově to na mě ůsobilo divně, bez nápadu, zbytečně. Nikdy bych na to nešla do kina a lituju, že jsem tomu věnovala svůj čas! Důvod, proč jsem na to vůbec koukala byl, že si myslím, že je dobré být v obraze a i věc, kterou považuju za zcela zbytečnou, je dobré znát a moci pak diskutovat s ostatními a mít na to svůj názor.

Prohnilí (1984)

Kde jsou ty doby, kdy se točily nápaditý komedie s jemným francouzským humorem. Prohnilí od Zidiho jsou naprosto skvělí. Dva naprosto zvrhlí policajti, které ale každý musí chtě nechtě milovat.

Sexy 40 (2009)

Slušná romantická komedie, která neurazí, ale ani moc nepřekvapí.

Tři bratři (2014)

Nedá se nic dělat, ale úroveň českých pohádek stále klesá a už ji nezachrání ani dříve geniální pan Svěrák. První pohádka byla celkem pěkná, druhá mi připadala totálně nesmyslná a vím, že zde zopakuji již mnohokrát omílané a to že pohádka je dalo by se říct pedofilní, je snad normální aby cca 6letá holka byla zasnoubená s o dost starším klukem? Poslední příběh se mi zdá takový nijaký, prostě jednoduše a bez nápadu udělaná pohádka o 12 měsíčkách. Pohádky by se neměly takhle mixovat a už vůbec ne by do příběhu neměl takto zasahovat vypravěč a imaginární děti.

Donšajni (2013) odpad!

Mám ráda "staré" filmy pana Menzela, tehdy měl ještě vkus a soudnost. Tohle je naprosto nekoukatelné, přiznávám, že jsem to do konce nevydržela.

Přijde letos Ježíšek? (2013)

Totální pitomost, která vůbec neměla vzniknout. Musíme se za každou cenu snažit udělat z tradičních českách Vánoc tuhle frašku? Myslím že ne a proto mě hodně mrzí, že takoví herci jako Abrhám a Šafránková se k ní propůjčili.

Taxi, taxi (2000)

Film, který pobaví, opět úžasné nápady tvůrců, ještě lepší než v jedničce. Samy Naceri vás proveze ve svém taxíku nejen přístavem Marseille, ale i krásnou Paříží.

Kokpit (2012)

Průměrná komedie, u které se dá trochu zasmát. Bohužel ale ukazuje na dlouhodobý stav společnosti, ve které je těžké sehnat práci.

Magický hlas rebelky (2014)

Není nad to, když musíte jít se školou povinně na film, který běží o tři dny později v televizi (zaplatit 50 Kč) . Ale k filmu: čekala jsem že to bude horší, byla jsem celkem příjemně překvapená. Dokument byl zajímavý a člověk se o Martě Kubišové dozvěděl vše podstatné, i když byla vylíčena možná až příliš v superlativech. Posledních asi pět minut zabírá návštěva zoologické zahrady, kde Marta krmí různá zvířata. Je to sice fajn, že je má ráda, ale kterému běžnému člověku se poštěští, aby mohl krmit např. obří želvu?