Bez kalhot XXL (2015)

Slint. Dost jiné než první díl. Na můj vkus pomalu rozjíždějící se začátek, ale druhá polovina filmu to zachránila :) Líbil se mi konec, že nebyl patetický.

Ve službách FBI (2009) (seriál)

Výborný detektivní seriál s hrozně sexy hrdinou (jehož herec je bohužel gay, promiňte za spoiler). Nápady jim nedocházejí ani v pokročilých sériích.

Bluestone 42 (2013) (seriál)

Velmi dobrý seriál z prostředí britské protibombové jednotky na základně v Afghánistánu. Současné a vtipné. Naštval mě otevřený konec, druhá série ještě není.

DVTV (2014) (pořad)

Tohle tady chybělo a Veselovský je jeden z nejlepších českých novinářů. Web jim dává svobodu, a tak se dočkáme velmi zajímavých hostů a rozebírání (nejen) aktuálních témat.

Co jsme komu udělali? (2014)

Hezký film, ale nějak extra nadšená jsem nebyla. Mohli si dovolit být ještě méně politicky korektní.

Na hraně zítřka (2014)

Tak hype okolo tohohle filmu jsem nepochopila. Kromě toho konec nedával smysl.

Tři mušketýři (2014) (seriál)

Velmi dobrý seriál, hodně akce, nějaká ta láska a intriky se taky najdou. V první sérii je každý díl uzavřeným příběhem, v druhé sice taky, ale jednotlivé díly jsou mezi sebou mnohem více provázané. Třetí série se momentálně (září 2015) natáčí, a obávám se, že bude poslední. V první sérii je hlavním záporákem kardinál Richelieu, v druhé Rocherfort. Buckinghama jsme ještě nepotkali a možná taky ani nepotkáme. Jo, a pro všechny kecaly, že to není podle knížky: v úvodní sekvenci je jasně napsáno, že je to "na základě postav Alexandra Dumase". Celé se to natáčí v Čechách a Češi jsou zodpovědní také za šerm (skupina Merlet pod Romanem Spáčilem). Takže už jen kvůli lokacím a bojovým scénám stojí za to na to koukat :-)

Grandhotel Budapešť (2014)

Nádherné. Skvělý příběh, ale hlavně skvělé obrazy a hra s rozestavěním postav a předmětů na plátně.

Zmizelá (2014)

Bohužel jsem rozuzlení odhadla už z traileru, takže žádné překvapení se nekonalo. Fincherův styl je sice znát, ale odvařená jsem z toho nebyla.