My dva a křen (2006)

Nemám rád Matta Dillona, takže jsem ml celkem radost z vývoje fillmu. V žánru komedie lehký nadprůměr díky Owenovi, celkově dvě **

Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (2006)

To byla ta největší KRVAVÁ prasárna, jakou jsem kdy viděl, naprostej masakr, opravdu si vybavuju snad jen tři minuty, kdy Nestříkala z těch ubohých lidí krev! Bylo to naprosto bez východiska, protože bylo jasné, že nikdo nemůže přežít, jelikož, to byl teprve The Beginning. Btw. Šerif z masakru se zařadil mezi ty naprosto nejúchylnější a nejnenáviděnější záporné postavy historie filmu! Takže, (teď úplně malý spoiler) když mu pak ke konci mlátí hlavou o podlahu, cítíš nekonečnou satisfakci....

Klíč (2005)

za závěrečnou pointu jednoznačně 4 hvězdičky

Hněv duší (2004) odpad!

Kravina, a bohužel to ani nebylo napínavý natož abych se třeba lekl.

Let číslo 93 (2006)

Uff, strhující, sakra, nejlepší scénárista je, bohužel :-(, sám život. Marně vzpomínám, kdy mě film takhle dostal.

Kráska v nesnázích (2006)

Zápletka filmu, dá-li se vůbec nazvat "zápletkou", je jednoduchoučká, děj přímočarý. Hřebejk je mistrem stolovacích scén a tentokrát přidal i jednu postelovou. Kráska je komedie a musím říct, že jsem se bavil náramě a nevadila mi ani již zmíněná (ne)zápletka. V žánru komedie 100 procent, mezi českými filmy tohoto roku 100 procent a v konkurenci všech ostatních 70, sečteno, podtrženo pěkných 80.

Hvězdná pěchota (1997)

V rámci žánru - "armádní propaganda" - jednoznačně pět hvězdiček :-) totálně megaúchylné ale jinak zábavné a škoda že Casper nekopuloval radši s Denise :-)

Hodná holka (2002)

Pěkná sonda do hlubin frustrované duše americké prodavačky, místy vtipné, místy smutné, ale ve srovnání s Americkou krásou to až tak dobré není.