JCVD (2008)

Tento film je něco úplně odlišného oproti tomu, na co jsme byli od JCVD zvyklí. Mně osobně film až tak moc nenadchl, ale je to určitý posun a uvidíme jestli nás Jean-Claude ještě někdy v budoucnu překvapí.

Mesiáš (2001) (TV film)

Boris Starling je mým oblíbeným spisovatelem. Jeho knižní předloha je téměř dokonalá. Toto filmové zpracování čerpá právě z této knihy a bohužel pro mě není výsledek tak dobrý :( Chápu, že toto je pouze televizní film, ale i přesto tomu něco chybělo. Bohužel opět platí pravidlo, že kniha je lepší, v tomto případě mnohem lepší. 2*

Heavy Metal 2000 (2000)

O velký kus za původním Heavy Metalem. Ve všem to bylo horší a v ničem nevynikalo. Hudba docela průměrná. A hlavně to byla dobrou třetinu filmu nuda. Výsledkem je mé zklamání.

Bitevní loď (2012)

Akce pěkná, efekty docela taky, ale ten americkej patriotismus .. škoda mluvit. Parta skoro stoletejch dědků má pomoci zachránit svět, tahá se s půltunovou bombou ... ne, tohle vážně neberu. Dál se tam týpek s umělejma nohama, kterej předtím prakticky odmítal chodit, odmítal skoro žít pere s emzákem a detailní záběr, jak mu vyrazí zuby mě málem přinutil film vypnout. Prostě podívejte se sami a názor si udělejte taky svůj. Pro mě jednou a dost!!

Total Recall (2012)

Jelikož u původního filmu s Arnoldem mám hvězdy 3, tak zde musím chtě nechtě dát o jednu méně. Efekty fajn, ale příběh stál za prd. Moc se toto proti původnímu filmu nezměnilo a to špatné z něj zůstalo i zde, ale nového jsme se dočkali maximálně kabátu a novějších triků. Celkem zklamání.

Johnny Mnemonic (1995)

Celkem zajímavý námět, ale podle mě se z toho dalo vytřískat mnohem víc. A Dolph Lundgren v roli kazatele ... ehm hodně úsměvné - tohle film sráží spíš ke dnu. Každopádně za podívání tenhle film stojí.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Čekal jsem víc :( Když už už to vypadalo, že se to pořádně rozjede, tak to zase tak nějak spadlo do nudy. Pár efektů a zbytek spíš nic než moc.

Zorro: Tajemná tvář (1998)

Taková herecká jména a výsledek je docela velké zklamání. Samé klišé až se na to místy nedalo dívat. Jediná parádní scéna je šermířský souboj krásné Catherine Zeta-Jones se Zorrem. 2*

Auta 2 (2011)

Jednička byla parádní, ale bohužel pokračování nepatří k těm povedenějším. Příběh stupidní a od toho se to celý odvíjelo. Bohužel pouze 2*