Terminátor (1984)

Zrod jedné z legend filmového sci-fi a akčních filmů.

Poslední samuraj (2003)

Krásný film s ještě skvělejším hudebním doprovodem. Dojemné scény se střídají s akcí a slovo čest zde ukazuje svoji moc. Pár míst by se určitě vytknout dalo, ale celkově to je pro mě osobně jeden z mých nejoblíbenějších filmů (hodně ovlivněno tím, že tuhle tématiku mám hodně rád).

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Nostalgických 5*. Tento pořad byl skvělý, zábavný, jedinečný... prostě samá superlativa bych musel vyjmenovat. Sledoval jsem jej jako malý a rád se podívám i dnes na reprízy v tv. Dnes (13.7.2011) jsem viděl zrovna reprízu dílu s Třebíčí a i dnes to mělo spád. I když jsem věděl, jak to dopadne, tak jsem se bavil. Dokonalost

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Absolutní klasika. Zajíček s takovým nevinným kukučem a tolik zákeřností provedl vlkovi, který se ho stále snaží chytit :D jako dítě jsem je miloval.

Česká soda (1993) (seriál)

Jedno z mála jakýkoliv českých děl, které můžeme právem nazývat kultovní.

Forrest Gump (1994)

Toto dílo se právem řadí mezi filmové legendy, klasiky. Je to jeden z mála opravdu skvělých filmů, kterému nemám co vytknout. Ano, je to dělané pro lidi, musí se to každému líbit, ale to je přesně to, jak to máme (my lidi) rádi. Pro hlupáka každý hloupý ...

Elitní jednotka (2007)

Zde není třeba se rozepisovat. Surová pravda nám tu byla předhozena.

Ať žijí duchové! (1977)

Jedna z nejlepších českých pohádek. Dodneška se na tuto pohádku dá dívat. Nezapomenutelné písničky, skvělí herci, optimismus, pozitivní energie a výborný humor - toto vše zde najdete. Prostě klasika. Plný počet * si tato pohádka 100% zaslouží.

Gladiátor (2000)

Můj nejoblíbenější historický film a možná i dokonce nejoblíbenější film. Tomuto veledílu není absolutně co vytknout.