Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
1 fanoušek
/ 1 bod
Vitana86
Vítězslav Šedina
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Válečný
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
studentský…
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Memphiská kráska
(1990)
Bitva o Británii
(1969)
Batman začíná
(2005)
Temný rytíř
(2008)
Temný rytíř povstal
(2012)
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
Periskop nahoru a dolů
(1996)
Ponorka
(1981)
Pravidla moštárny
(1999)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
Kolyas
Časové pásmo bylo změněno