Jump street 21 (2012)

žádná velká sláva to nebyla a ten konec byl slabší 60%

Karate Kid (2010)

proč ubec tohle to mi dávalo každých 20 min hnusnou facku až to bolelo cucající se děcka ožralej Chan děti řezající se na smrt WTF? 48%

Hercules (2014)

a vlastně co bych chtěl chvílemi děsivá nuda a jindy to nebylo zlý ale prostě chtěl jsem ty zrudičky a ne přiteplený helmře takže NUUUDAAA 55%

Lucy (2014)

nevím co k tomu dodat Scarlett tu všichni vychvalujou ale ty vlasy to by jeden blil a film? šedivý průměr tak nějak o niem takže ..... 52%

Šakal (1997)

DMG !!! luxusní snímek napínavý skvěle obsazený a Bruce se překonal ten furt podefilní výraz :) 92%

Úsvit planety opic (2014)

začlo to podezřele probíhalo to divně skončilo div né polibkem příběh nuda film šedina ve slušivém kabátě triků ale prostě hlavní hrdina odpornej i ten šimpanz měl větší charisma takže proto jsem na to koukal na 5x vždy jsem usnul a Gary tebe mi je tam líto :( 57%

V moci ďábla (2005)

mmm hororová klasika ikdyž né až tak hororová dobré podání děje zpracování lehce nadprůměrné , už dřív jsem se zajímal o tenhle případ mohly tomu dát více grády ale taky né mohlo by to dopadnou o dost hůř a být z toho přeplácaná srač... takhle je to zajímavé mě líbilo hlavně scéna ze stodoly brrr ... pro někoho hovadina ale zažít bych nechtěl 83%

Obchodník se smrtí (2005)

Nicolas na vrcholu legendární snímek a jeho povedený bratr Jared tenhle film baštím genialita 93%

Rocky III (1982)

drsňák vs model takový moc okatý nevím jo je to good ale prostě né good jako good chápete :D 66%