Insidious (2010)

dobrý horor napětí pěkné zpracování ale ten závěr jak spíš kombinace pohádky nějaký 67%

Pár nenormálních aktivit (2013)

dobrá hovadinka já se pobavil mrdačka jak ďas semtam roztaženej otvor takovýto parodijní kliše tam je ale černej gang v dílnš nouproblém :D bavil jsem se víc než jsem měl oči v sloup 62%

Černý jestřáb sestřelen (2001)

válečný film z novější doby n.1 strhující parádní akční záběry no prostě žrádlo jen malá výčitka že pasáže některé jsou si podobné ale ono to tak ve skutečnosti nejspíš je takže mávnem rukou no problém 91%

Starsky & Hutch (2004)

zabavně pojato a celkem stravitelné ale dalo se z toho vymačkat víc takže zábavný snímek na všední večer 65%

Poldové (2010)

úvod luxusní "negrmobil" na kole bomba bohužel velké finále s malým F nezanechá velký dojem což je jen a jen škoda 60%

Jonesovi (2009)

mohlo z toho být o dost víc ale i tak nudný víkendový podvečer to zabije což je asi hlavní učel tohodle filmu víc od toho nečekejte 58%

Millerovi na tripu (2013)

dobrý námět , zpracování je profesionální tenhle snímek je svižná vtipná komedie ovšem ta svižnost na konci ztrácí na tempu ale první půlka to vyrovná . Nic tímhle nezkazíte ale asi ani nic nezlepšíte jednohubka 67%

Drž hubu! (2003)

mladá mě to vnutila já nechtěl ovšem neprodělal jsem vyborná dvojice Reno Depardieu baví na celé čáře "hoooovno" si budu pamatovat ještě dlouho byl jsem potěšen :3 65%

Alexander Veliký (2004)

velkolepá podívaná ovšem trošku bez duše a to to sráží na kolena ovšem bitvy prostředí je uchvacující 68%

Lesní duch (1981)

hoho koukal jsem na to s kámošem v 9 ráno a bavilo starý horor výborné masky a někdy až trochu komické 70%