Rocky IV (1985)

znovu probuzení Rockyho tenhle díl je dobrá bašta 73%

Thor (2011)

THOR je frajer mám ho nejradši ale stejně furt mi tam něco málo chybí 84 %

Zloba - Královna černé magie (2014)

jedna zhrzená víla análka jeden na heráku řitní alpinista se dohadují kdo má větší gule , to všechno je v slušivém kabátku jo a nesmím zapomenout mladou Hippiesačku co čeká kdo jí první ohne no jedohubka 60%

Tři mušketýři (1973)

kvalitní zábava hlavně jako menší jsem se na tom plavil kam se na toto hrabou novější "ubohé" snímky 80%

47 róninů (2013)

myslel jsem že to bude uplně něco jiného ale nádech japonské kultury já mužu takže to zklamání bylo zmírněno tak trošu pokus o epic takže 73%

Chraň nás od zlého (2014)

myslel jsem že to bude pro mé veličenstvo snímek tohoto roku a "bum" kameře zvuk herecké výkony Eric je prostě klasa to je vše v pořádku ale policajti jdou a pokud chcete víc zaujmout diváka přidal bych více horrorového , sem tam něco moc nenadchne . Ok beru to jako kriminálku ..... paráda až na pár momentů (záznamy ze zoo blikající mrtvola což je pro mě nepochopitelný přehmat ) a finální nahánění Junglera (kněz mimochodem ve filmu mohl dostat více prostoru ) bylo zajímavé ne takovéto otřelé klasické jako se už tu objevilo x-krát . Je to film co chtěl dát dohromady víc žánrů což se asi povedlo ale jako celek tomu prostě něco chybí 76%

Rohy (2013)

knihu jsem nečetl asi jako valná většina tady , ze začátku to gradovalo a jako každý jsem přemýšlel jaký sviňák mu jí sundal bratr,otec.matka a pak ta scéna záchrany života z pod klád a opravení řetízku a bylo mi to jasný a jaksi zbytek filmu pro mě skoro zbytečný ovšem ty rohy chci taky , v druhé půlce už tam jen chodí a mstí se co začne rychle nudit bohužel opět očekávání bylo moc velký no ale průser to nebyl 72%

Hvězdy nám nepřály (2014)

no ták nejsem na slaďáčky nutila mě na to kouknout přítelkyně a udělal jsem dobře parádní ukázka jak se to muže posrat jo toho láskování tam je možná trošku víc ale to rád přehlídnu prostě doják jak kráva , no zkouknu ještě pár snímků téhle tématiky ale v klidu mužu říct byl jsem nad míru spokojen 86 %

30 dní dlouhá noc (2007)

akční snímek , hlavní hrdina je opravdu hrdina , škoda tenhle film sráží občasná stupidita ovšem povedené krvěžíznivé smažky bych v noci z nonstopu potkat nechtěl 64%