Red Band Society (2014) (seriál)

Seriál jehož největším kladem je sympatické obsazení, netlačí na pilu a nechává vše plynout. Příjemné překvapení.

Forever (2014) (seriál)

Seriál se snaží trošku napodobit Sherlocka a celkem mu to i jde. Ale i tak, mě seriál až tak neokouzlil.

Vražedná práva (2014) (seriál)

Zatím jsem hodně spokojen. Drama jak má být.

Transformers: Zánik (2014)

Tématika, která byla už natolik vyždímaná, že v ní žádná šťáva už nezůstala. Jen mi bylo trochu líto Nicoly, permanentní make-up totiž podle mě určitě není příjemný.

Národ Z (2014) (seriál) odpad!

Tenhle seriál snad ani jinak hodnotit nejde. Nejenže je plný nelogičností, ale ke všemu obsazení je příšerné a nesympatické. V závěru člověk neví, zda se jedná o "povedenou" komedii nebo drama.

Horečka sobotní noci (1977)

Nebýt kvalitních tanečních scén a nestárnoucí hudby Bee Gees, zapadl by tento film v zapomnění.

My Fair Lady (1964)

Nádherný film, kterému na kouzlu ubírají jen papundeklové kulisy, které jsou v některých scénách až moc zjevné.

Za zvuků hudby (1965)

Naivní příběh doplněn dokonalou hudbou, která mi bude v hlavě znít ještě hodně dlouho.

Koleje osudu (2013)

Každý si zaslouží svůj konec a Colin Firth hledá právě ten svůj. Film o lidském utrpení i o tom, jak zážitky z války dokážou zničit lidský život.