• Thriller

Equalizer (2014)

brutal to staci. na film s denzelom som sa klasicky tesil a klasicky som bol velmi spokojny

Zmizelá (2014)

film dobry napinavy len som cakal ze to ta mrcha dostane dobre vyzrat preto som bol trosku sklamany z konca ale po case som uz vedel ze to pojde tymto smerom inak velmi dobry film

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

tato čast bola urcite najvacsia prehanka. hlavne scena ked dom odstreluju tanky a expendables aj napriek tomu bez jedineho skrabanca znicia celu armadu ale aj tak som si to uzil a podla mna nikto nemoze cakat od expendables nejaky zmysel je to skratka akcia od zaciatku do konca a tak to ma byt stallone klasika wesley sa tiaz nestratil a lundgren a statham tak to uz je pecka uplna. dufam ze bude aj stvorka pretoze expendables je vzdy stavka na istotu a pani stale dokazuju ze nepatria do stareho zeleza

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014) odpad!

Úplná totálna sračka. Cele zle, trápne ani som to nedopozeral, lebo mi bolo tak zle ze neviem ani dokončiť koment.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Bol som na tom v kine a neľutujem ani minútu toho filmu dobre veľmi dobre veľká spokojnosť. Dobrý námet vtipne hlášky odporúčam.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Vyvrcholenie ako sa patrí hltal som každú minútu a nechcel so aby nastal koniec, ktorý aj tak nastal co znamená, že musím zase natrafiť na nejakú úchvatnú sériu. Harryho som mal rad hneď od prvej časti a na každú som sa veľmi tešil preto mierny smútok z toho, že sa to skončilo, ale vraj by sa mali točiť nejaké časti ako to bolo ešte pred Harryho narodením, keď bol Voldemort v plnej sile, takže mala nadej a ak to vyjde tak sa budem tešiť.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Tato čast Harryho Pottera je pre mňa taka zlomová, keď sa začína ten krásny kúzelnícky svet zatemňovať čo v ďalších častiach bude mat stúpajúcu tendenciu. Všetky filmy o Harrym sú dobre spracovane a odporúčam a to veľmi aj knihy, ktoré sú nabite takou akčnosťou a všetkým, že klobúk dole.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Bol som veľmi spokojný s touto častou dala mi všetko co som očakával. Dej bol pútavý, súboje veľmi kvalitne celkový dojem veľmi dobrý. Pri titulkoch mi došlo, že zase jedna veľká séria konci a keďže star wars je moja srdcovka a podla mňa aj najlepšia séria filmov z vesmírneho prostredia veľmi ma potešilo, že sa bude natáčať ďalší diel star wars. Už teraz sa neviem dočkať.

Konzultant (2013)

film mohol mat kľudne 20 minút lebo zvyšných 97 nestalo dokopy za nič. Čakal som od toho viacej a preto tento film radím do kategórie raz a dosť. Odporúčam ľudom, ktorí nemajú 117 minút čo robiť a hrozne sa nudia.