Inferno (1999)

Jeden z toho lepšího od Van Damma

Krvavý obchod (2015)

Moje očekávání to skoro naplnilo. Akce je jakžtakž, Van Damme má navíc ale svojí postavu zahrál dost dobře. Občas se lidi chovají nelogicky. 4* protože protože oceňuju že do toho zvládli zakombinovat i ten jeho provaz..

Pupendo (2003)

Sem mu dal paragánskou padinu, máš úder kterej je zakončenej vrutem. :D skvělý film, neskutečně vtipné, herecké výkonu jsou víc než dobré. Příběh je více než průměrný.

Kickboxer 2 - Cesta zpátky (1991)

Tong Po brutálně zavraždil Van Damma??? Co to...?? Tong Po po by po tom zápase nemohl vstát na nohy a něco mu udělat. Prostě wtf? Kdo může zabít Van Damma??? Nepochopím... Tento scénář zřejmě psala opice a příběh vymyslel asi taky nějaký Einstein...

Ničitel Conan (1984)

Je to přece bohatší o fantazii což se mi moc nelíbí. Hudba je ale super.

Velké nesnáze v Malé Číně (1986)

,,Poprvé co si někoho zabil?". ,,Jistě že ne...". U tohoto filmu jsem se doopravdy chvílemi smál a to nejen kvůli velké nadsázce a nereálnosti. Carpenter se snaží hrát si s efekty a nevypadá to nikterak zvláštně. Ovšem efekty tu byly mnohem lepší než v novjejším Carpenterově fimu Escape from L.A.. Příběh je zajímavý sám bych něco takového nevymyslel (a to mám fakt bujnou fantazii). Zkrátka Big trouble in little china je jeden z filmů na který se podívám rád když v sobotu odpoledne nemám co dělat. 70%

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Dal bych tomu 5 hvězdiček nebýt těch mladých expendables. Buďme realisti, Stallone Hughes se chtěli trošku přiblížit do života dnešní mládeže. Zdá se že se od nich spíš oddálili. Říkejme teď chvíli Expendables "Matrix" a těm "dětem" budeme říkat "dé já vu"(chyba v matrixu). No prostě sem čekal něco zlého ale nakonec mě to příjemě překvapilo. 80%

Bazén (2001) odpad!

Upřímě, jedna z nejhorších sraček v rybníku špatnejch hororovejch sraček. Nemám k tomu nic co víc dodat.

Halloween (1978)

Myslím si že nejsem jediný komu vrtá v hlavě to, že Myers je "nesmrterlný". Konec byl opravdu pecka. Myers vypadne z okna a Pleasence vykoukne z okna a už je pryč, dýchání a ten song! Fakt bomba. Sice mě to neviděsilo ale zabavil jsem se. Druhý díl by mohl podle mě být konečný (co vím je jich asi 7 až 8). Skvělí herci a skvělý nápad. Už vím odkuď pochází klišé dnešní doby. Carpenter je jedním z mých oblíbených režisérů hlavně kvůli tomuto filmu (a taky kvůli "Escape from New York" ale to sem nepatří). 85%

Disturbia (2007)

Nemůžeme přehížet to že je to poupravený remake od Hitchcock do dnešní doby. Herci jsou dostačující (ale Aron Yoo by mohl být nahrazen např. Jonah Hill). Líbilo se mi to, je to napínavé dobrá atmosféra a LaBeouf si s rolí vyhrál dostatečně. 70%