Železná srdce (2014)

Po väčšinu filmu sa jedná o naozaj dobrý snímok s realisticky surovou atmosférou a je dostatočne akčný a aj dramatický. Oceňujem použitie historickej techniky a výzbroj, dáva to filmu veľmi autentický nádych. K príbehu sa nedá nič moc povedať, aspoň zbytočne neprekáža. Veľká škoda toho sproste odfláknutého konca, inak by to boli príjemné 3*

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Chcel som dať * za Martina, ale nie, ani ten po poslednej epízode nanadvyhne túto extrémnu sprostosť z odpadu v cholere zasiahnutej cigánskej osade a ukazuje o inteligencii tvorcov z You.bo

Sociální síť (2010)

Čo na toto povedať. Pre niekoho možno zaujímavé dozvedieť sa ako vznikla jeho závislosť. Ja som to bral skôr ako dokument, presvedčivých hercov, príbeh. Zo zaujímavostí som sa hneď dozvedel, že nie všetko je pravda a na základe toho som sa aj zariadil. Ale aspoň oddychovka na jedno-dve pozretia.

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Film bol veľmi nápaditý, dobre natočený a nenudil. Spolu s výborným hereckým obsadením a Spielbergom sa jedná o veľmi nadpriemerný film, celá tá zápletka je veľmi zaújimavá. Až si človek hovoril, že toto mu predsa nemôže vyjsť, a pritom to je podľa skutočného príbehu, celý film je plný práve takých momentov. Hoci mi to občas prišlo až hlúpe, aj tak je to film, ktorý by mal každý vidieť.

Robin Hood (2010)

Celkom dobrý film, avšak nie o Robinovy Hoodovy.

Útěk ze Sibiře (2010)

Príjemný survival v divočine, ale trošku zle zostrihaný, hrdinovia prechádzajú lesom a zrazu sa ocitnú na pláni a vlastne sa mi často stávalo, že som ani netušil kde sú, ako sa tam dostali a pod. Ale aj tak som od toho nevedel odtrhnúť oči a hltal som jednu pôsobivú scénu za druhou a k tomu zaújimavý koniec, proste veľmi dobrý film na večer.

Pacifik (2010) (seriál)

Výborný vojenský mini-seriál, ktorý ma avšak oproti Band of Brothers viac hluchých miest

Hellboy (2004)

Už je to nejaký ten čas, čo som tento film videl. Čakal som možno trochu viac. Po trikovej stránke bol veľmi dobre urobený a príbeh sa tiež dal, neviem, ako veľmi sa držali komiksu, ale tak proste som čakal trochu viac, miestami to bolo až prehnané a inde zase málo napínavé.

Stroj času (2002)

Podarený film so skvelými efektami. Dej bol dobrý, držal sa témy a čo ja môžem povedať tak aj predlohy. Len ma zarazilo, aký krátky film to bol, mohol byť trochu dlhší, viac natiahnutý. Mohlo tam toho byť omnoho viac. Viac akčných scén, viac ukážok zo sveta budúcnosti a aj viac netvorov.