Třída - Život poté (2010) (seriál)

Každej, kdo viděl Třídu, by měl mrknout aspoň na poslední díl. Kdybych mohl viděl tvář skutečného vraha, tak nevím, zda bych s tímto rozsudkem souhlasil, pochybuji, že dodnes seká dobrotu. Ovšem na filmovém plátně je Kirs takovej sympaťák, že jsem byl rád s finálním verdiktem. Plus, co bylo pro mě nečekaný, vzhledem k málo rozpočtovému filmu/seriálu je závěrečná hudba v 6. + 7. díle. Pro mě sice seriál na jedno použití, resp. už se na něj vícekrát nepodívám, ale v paměti mi zůstane navždy. A nepotřebovali k tomu ani nějakýho Willise nebo Stallona.

Žhavé výstřely 2 (1993)

Vyřídí se to pěkně po námořnicku. První kdo umře, prohrál!

Robocop (2014)

Popcorn, poloprázdné kino a poloviční Terminátor v hlavní roli = recept na skvělou zábavu. Film byl úžasný od začátku do konce. S.L. Jackson naprosto špičkově ukazuje pravou tvář Ameriky, a to "šířit svobodu zbraněmi". Skoro by se dalo říct, že to je sci-fi dokument. Jediné, co zamrzí, je konec filmu, proto jsem dal "jen" 4 hvězdy. A hlavní hrdina taky není sympaťák (aspoň pro mě). Jako bonus doktor v podobě Garyho Oldmana. Přestože je to fakt skvělej zážitek, tak přesto z toho mohli vyždímat víc. Ale i tak to byla skvělá zábava. Jestli mám něco doporučit, tak tohle.

Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

Sice tam jsou hlavní postavy ještě děti, ale je tam krásný nádech hororu. Trochu. Výborný film. PÁN DAL DOBBYMU PONOŽKU? DOBBY JE...VOLNÝ! 100%

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Nuda, přestřelka s klacíkama, nuda, Twilight, nuda, nuda. Měl jsem rád víceméně všechny předchozí díly, protože měly v sobě špetku reálnosti. Jasně, Dumbledore, Hogwarts, to všechno je pohádka ale pořád to tam bylo cítit. Tady je děj v elfíkově baráčku, s Dumbledorovým bráchou a... už to není HP. Jestli chci elfy, trpaslíky, mrknu na LotR. Jestli chci akci, mrknu na Die Hard. Jestli chci milostnej trojúhelník, tak mrknu na Twi...vlastně ne. Zkrátka není to Harry Potter.

Já, Frankenstein (2014)

Totální megaslátanina. Spousta "WAT" scén kdy jsem absolutně nechápal, jak to těch 200 let fungovalo. Viděl jsem to jednou a stačí mi to bohatě. Škoda jen těch peněz, ale na druhou stranu 100 lidí 100 chutí. Viděl v kině - 40%

Zelená míle (1999)

To je druhý film za můj život co mě dohnal k slzám. Nemám co dodat.

3 nindžové v zábavním parku (1998) odpad!

Rád bych dal tomuto veledílu, kterému nesahá Cameronův Avatar ani po kotníky, 5 hvězd, ale to bych opravdu musel být zdrogovaný héliem, neboť za střízliva mi po 5ti minutách mozek hlásil error 404. Jinými slovy pokud máte partu kamárádů, plazmovku a velké množství návykových látek či chipsů, můžete se u toho bavit. Já se ale nebavil. Varování ministerstva zdravotnictví: Sledování této megasračky způsobuje náhlý infarkt a dýchací potíže, vypadnutí očí z důlků, smrt.