• Pohádka

Čertova nevěsta (2011)

Já nevím, proč si Troška ani v pohádce neodpustí ty ubohé, oplzlé vtipy, které se hodí do Babovřesk, nebo Kameňáků, ale ne do pohádky pro děti.Vtip o Dorotě Máchalové tu vyzněl také velice rušivě a trapně.Čert v šlechtickém kostýmu v podání Zimy je švihák, chytrý a pohledný, po proměně v čerta šilhá a chová se jak imbecil s IQ 20.Je to škoda, protože lokace, nebo kostýmy byly nádherné.Bohužel Troškův ne-humor tu pohádku dokonale zničil.

Jak si nepodělat život - Beze stopy (2019) (epizoda)

Co na tom Vetchým vidíte?Vždyť je ve všem naprosto stejnej. Já chápu, že konkurence nejí největší,ale i tak...Tady máte hodnotit film a ne hvězdičkovat podle oblíbenosti herců.Tohle je tak na slabý dvě,

Specialisté - Nastavený čas (2019) (epizoda)

Specialisté jdou pomalu,ale jistě do prdele.Když už tam nechce hrát ani nula, jakou je Štáfek, tak je něco špatně.Dejdar se tam absolutně nehodí a Zuzanka Kajnarová radši "otěhotněla", aby už v tom nemusela hrát.Už toho bylo dost, 100 dílů bohatě stačí.Už se na ty krimi seriály vykašlete, je to všechno na jedno brďoTenhle díl byl úplně mimo.teplej fotbalista, teplej trenér a agent Pašák (Paska)?

Nico - víc než zákon (1988) odpad!

To má jen dva odpady?Seagal je nejhorší ze všech akčních hrdinů.Co film, to sračka.protože on neumí vůbec hrát.A ani houf brokovnic ho nezastaví.Udělá pár pohybů rukama a banda vycvičených grázlů se válí mrtvá na zemi.Zlatej JCVD.

Šašek a královna (1985) (divadelní záznam)

Ne, to nešlo, Chantal nesnáším v ničem, mám z ní deprese

Specialisté - Tři ženy (2019) (epizoda)

Škoda, že se jí nepovedlo zavraždit všechny tři + manželku.Jedna píča větší, než druhá.Dejdar se tam ale vůbec nehodí.

Bez vědomí (2019) (seriál)

Skvělý, nemám co dodat.běhal mi mráz po zádech celých šest dílů.A to, že se to odehrává skoro celé na mé rodné Letné, tedy na Praze 7, to byla paráda.

Toman (2018)

Skvělej film, herecký výkony vynikající.Kostýmy, účesy, vše do detailu vypilováno.Toman byl vynikající ochchodník, nechápu, proč lezl mezi tu rudou verbež.Je fajn, že zrovna on se vyhnul oprátce od toho zmrda všech zmrdů Gottwalda.I když to byl typický židovský parchant.

Gomora - Série 4 (2019) (série)

Fakt super, nemám slov, úplně jiné, než předchozí tři řady, Ciro Di Marcio moc chybí.Patricia mi moc nesedí, tady je to trochu úlet, ale jsem tři díly před koncem, tak možná pochopím, proč to tak je.

Život je pes (1933)

Pro mně jedna z nejlepších prvorepublikových komedií.Hugo Haas byl pan herec, schopen zahrát cokoliv.Kam se na něj hrabe Burian, kam se na něj hrabe Bittner.