• Pohádka

Zrádci - Hlavně ať se to nedozví máma (2020) (epizoda) odpad!

klukluka-protože jsi z Brna, vole.Vždyť se na to nedá dívat, všechny, co to tu uměle nadhodnocujete bych nakopal do koulí ( krávy do prdele)

Narcos - Season 2 (2016) (série)

Některté díly a pasáže v nich jsou natolik nepravděpodobné a nudné, že u toho usínám.Začíná nám mexická telenovela....Kvalita šla oproti první řadě strašně dolů, je to uměle natahované a tady na ČSFD uměle vyhajpované. 94 % je opravdu k smíchu.

Volejte Saulovi - Mág (2020) (epizoda)

Tak abych byl upřímný..hlavní příběh mě začíná mírně nudit.tam už všichni víme, jak se to bude odvíjet, daleko více mně zajímá to, co bude potom v případě Gene Takovice.

Zrádci - Vstup do prázdnoty (2020) (epizoda) odpad!

Po Breaking Bad a Narcos, seriálech s drogovou tématikou mi nezbývá, než tomu napálit odpad.Další díl beze mě.Co to je za slátaninu??A zvukaře zastřelte.

Narcos (2015) (seriál)

Asi je to tím, že mě nezajímají ani problémy Kolumbie, ani DEA s pašeráky a tohle prostředí je pro mě naprosto neznámé, nepochopitelné a odporné.Tenhle nudný seriál mě neoslovil, pravda, zatím po dvou dílech.Dám tomu šanci ještě tak 2-3 díly a pak to teprve zhodnotím.Mám obavu, že to ale nedokoukám.Radši budu kroutit nechápavě hlavou, jak taková sračka může být 8. nejlepším seriálem všech dob.Asi sem chodí hodnotit velké množství sicarios.Jiný seriál, Breaking Bad je o tři třídy lepší a zábavnější.

Specialisté - Bóža (2020) (epizoda)

Je to čím dál horší, už to stopněte, tohle nemá s původními specialisty nic společného.Tady člověk tápe, jestli jsou větší retardi v léčebně, nebo na fízlárně.A odkdy do blázince zavírají nymfomanky?????

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

První tři díly mně nebavily, asi proto, že jsem to začal sledovat hned po BB a El Camino.Syn mi říkal, že to měl stejně, dal si pár měsíců pauzu a pak už to byla jízda. A přesně tak to mám i já.Je mi jen líto, že jsem se nejdřív nepodíval na Saula a pak teprve na BB, měl bych k některým postavám zcela jiný vztah.Hlavně k Mikovi a Jimmymu,

Šest směšných (2015)

Asi jsem měl zrovna dobrou náladu,ale mě se to líbilo fakt hodně.A to Sandlera fak moc nemusím, vlastně vůbec ho nemusím.Hvězdné obsazení, spousta skvělých hlášek, parodie na westerny jak vyšitá." Mám silnej krk, máma mi za něj zapřahala pluh, mě jen tak neoběsej ":)

Chobotnice (1984) (seriál)

jen z nostalgie, V 80. letech zjevení, dnes o ničem.Gommora je o tři levely výše.Já nesnáším tyhle uvědomělé fízly rád, protože mám rád v těchto filmech realitu

Specialisté - Z dobré rodiny (2020) (epizoda) odpad!

Pěkně jste to dojebali, Dejdar je vyloženě nepovedenej a ten pablb s tou helmou na hlavě, to je parodie na policajta?Se Specialisty definitivně končím, na tohle se nedá dívat.