• Pohádka

Dvě nevěsty a jedna svatba (2018) odpad!

Já chápu, proč jsou ty filmy z posledních 10-20 let takový sračky.Zajímavosti:natáčení trvalo přibližně měsíc....To přece není možný,aby to mělo nějakou kvalitu, když se jede na první dobrou.Edit:Polívková nepatří vůbec do filmu.je ve všem stejná a navíc hnusná.Sory, Aničko, vypadáš jak fotr.Když vidím už jen tvůj rypák a pak slyším, jak huhláš, je mi zle a vypínám.A Brutus:))))Vidláckej rock pro vylitý vidláky

TIKI-TAKA (2017) (pořad)

Tady dost záleží na hostech.Pokud je tam sparťanskéí osazenstvo se Štáfkem, nebo brněnskej nácek Švancara, vypínám.

7 dní hříchů (2012) odpad!

Ondřej Vetchý už se nikdy nezbavil manýr Jirky Luňáka a Kerekes, která hraje už skoro ve všem je velice nesympatická.Tolik filmů s touto tematikou bylo natočeno..na tenhle ale brzy zapomenu.Ani jsem to nedokoukal.

Jeden den ve Španělsku (2018)

Je vyloučeno natočit devadesátiminutový dokument o tak zajímavých zemích.To je na seriál.Jedna hvězda za letecké záběry,ale ty už ve třetím díle otravují.ze země je Španělsko mnohem krásnější.

Totáln! sezona - 118:53 (2019) (epizoda)

Nádhera.jsem rád, že jsem mohl být u toho.Pohled do kabiny před zápasem, o poločase,Vaclík, který přišel pogratulovat, emotivní Zdenek Houštecký....neuvěřitelné, co Slavia dokázala v tak krátkém časovém horizontu.

Malý pitaval z velkého města (1982) (seriál)

Když to srovnám se sračkami Modrava, Rapl, Doktor Martin, Kapitán Exner a mnoho dalších kravin je to skvost, který nejvěrněji ukazuje práci kriminalistů.Jediný seriál z porevoluční doby, který je srovnatelný, jsou Případy prvního oddělení.

Nevědomí (2013)

Bylo to hezky udělaný...to dnes skoro všechno...příběh..naprostá sračka, závěr patos jak v Armageddonu.Zlatý westerny z 50. a 60. let, než tyhle postapokalyptický sci-fi mrdky bez nápadu.

Podporujte svého šerifa! (1968)

Limonádový Joe je v žánru westernových parodií a dvě třídy výše.Tohle zase taková pecka není.Možná před 50 lety ano.

Jak jsem se stal psem (2006) odpad!

Nejsem dite 4-8 let, nesnáším Tima Allena, protože hraje jen v těchto debilnch "rodinnych" sračkách.Tohle byl vrchol hlouposti.Američani jsou prostě jiní, pro českého diváka nekoukatelné.