• Pohádka

Stoupenci zla - Série 3 (2015) (série)

Poslední řada je navíc a neměla nikdy vzniknout.Už je to pitomost plná nepravděpodobných nesmyslů.

Otesánek (2000) odpad!

Švankmajer...jakmile to jméno někde vidím, naskočí mi nepřirozené, trhavé pohyby jeho animací, které zkazí každý film.Ani Otesánek není výjímkou.Nechápu, co na něm kdo oceňuje, pro mě je to nejhorší animátor světa.

Belmondo (2015) (TV film)

Pro mě jeden z nejoblíbenějších herců všech dob.Bohužel jako člověk naprostá guma, primitiv, se kterým bych na pivo nešel.

Proč Havel? (1991)

Václav Havel byl i přes své chyby nejlepší prezident.A obávám se, že na hodně dlouhou dobu.

Zlatý podraz (2018) odpad!

No to byl otřes.Herci prkenní, skoky v čase jako kráva, samotná utkání koncentrovaná nuda.Absolutně nechápu, o čem to bylo a proč to bylo natočeno.

Hlava 22 (2019) (seriál)

Leonidas, ne, nepochopil jsi Švejka....On je všechno, jen ne hlupák. Yossarian také ne.Vážně je normální ty dvě postavy srovnávat?Jinak je to fakt pecka, chvílemi dost rozhárané, některé scény zbytečné,ale bojové scény natočeny moc pěkně.Klika byla, že to mělo jen šest dílů a nikoho nenapadlo to roztahovat do pěti sérií, jak je dnes hloupým zvykem.

Spectre (2015) odpad!

Nikdy\ jsem nebyl fanouškem Jamese Bonda a po týhle úděsný sračce nikdy nebudu.Už ta úvodní scéna se vůbec nepovedla, triky se zřícením budovy i ve vrtulníku úděsné.Nechápu, jak tu může někldoi vyzdvihovat triky a vizuál..vždyť jim tak pozadí vůbec nekontrastuje s detailem! Nedokoukáno.A příště, až uvidím nějde James Bond, tak se rovnou pobleju.

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

Kdyby to vzniklo v Pixaru, nebo to udělal Tim Burton, má to 90%.Bohužel je to ale typicky české, tak to prostě zadupeme už z principu do země.Lepší je jakákoliv americká sračka, protože je prostě americká a amíci dělají nejlepší věci, češi to neumí...no..netušil jsem, že takovejch hovad, co se na to dívají takto je tolik.Aby měla taková krásná pohádka 39 % je fakt otřesné.

Stoupenci zla - Série 2 (2014) (série)

Druhá řada je naprostý nářez, plný nečekaných zvratů.V první řadě jsem zkoukl třeba 2, 3 díly za večer, tady jsem po každém dílu psychicky tak na dně, že už to nejde,James Purefoy po marku Antoniovi v seriálu Řím pokročil z neznámého herce do mého TOPu.Fakt borec.

Kameňák (2003) odpad!

100 let staré vtipy, většinu scén kazí obsazení neherci, skuteční herci přehrávají a těch vtipů je tam strašně moc, skládá se z nich veškerá konverzace a to tuhle sračku totálně zabilo.Kdyby se tam střídaly normální dialogy a do toho občas nějaký ten "kameňák" zazněl, bylo by to určitě lepší.Troška je prostě matlák.