• Pohádka

Perníkový táta (2008) (seriál)

Ti tři odpadáři dole....četli jste už něco dementnějšího?První-děj se táhne jako sliz...druhý: průměrné herecké výkony a předvídatelný děj..ty vole, právě ty výkony byly naprosto super, neznám jedinýho českýho herce, co by tam mohl hrát a děj byl naopak tak nepředvídatelný, že jsem to v žádném jiném seriálu neviděl.Ten třetí, ten se přišel jen vyzvracet.Za mě nejlepší seriál všech dob.I proto, že ten konec nezkurvili, naopak, dovedli to do naprostého mistrovství.

Místo zločinu Ostrava - Krásné světlo (2020) (epizoda)

Další z obrovkého množství lehce zaměnitelných a téměř totožných seriálů, plným provařených xichtů a trapných nesmyslů.Divím se, že Policie se nevzbouří, dělají jí jen ostudu a lidé pak mají o práci u kriminálky zcela zkreslené představy.Navíc ta Ostrava.... nic atraktivního.

Perníkový táta - Série 4 (2011) (série)

Ta kráva Skyler měla v této sérii zhebnout.za prvé toho moc ví a za druhé...nechce šukat s manželem, nechce ho ani doma, ale ukrást mu všechny prachy a dát je svému milenci, to jí nevadí.Já osobně bych jí prostřelil hlavu

Perníkový táta - Moucha (2010) (epizoda)

Jesse je naprosto zbytečnej, vygumovanej idiot, kterej když chcípne, spoustě lidí se uleví, je bez skrupulí a myslím si, že nemůže dopadnout dobře.S každým dílem ztrácí mé sympatie, pokud nějaké jen trochu měl.

Jak se budí princezny (1977)

Princové jsou tu princové, ne bukvice jako Šafařík, princezna pěkná-nemá bradavici v obočí (Johna Rambová), nebo uprostřed čela (Vágnerová), ústřední píseň krásná (Kája), královna krásná, král majestátný a sluha Menšík se svým věčným hladem vtipný, co víc si přát.

Třetí princ (1982)

Erben byl úchyl a ne pohádkář a tady to Moskalyk ještě znásobil.Ponurosti a deprese je tu strašně moc, odlehčení žádné.Afektovanou .Šafránkovou jako herečku nemám moc rád a tímhle si to nevylepšila.

Irčan (2019)

Strašná otrava.Jakmile se do filmu vloží Al Pacino, je z toho nekoukatelná, politická sračka..De Niro, ten čůráček, co nemá rád Trumpa a všude to troubí je už totálně za zenitem.

Bledý jezdec (1985)

Jediný, kdo ve westernech smáznul Johna Waynea, je Clint Eastwood.Skvělej film.

Čertí brko (2018) odpad!

Po prvních dvaceti minutách mohu říct-pohádka úplně na prd. Ano, toto slovo tam padlo už pětkrát.Ty výkony, ta mluva, ty ubohé triky....Za vše vypovídá fan klub této slátaniny.Všechny účty falešné

Princezna a půl království (2019) (TV film)

Po smutných zkušenostech s českou pohádkou z let minulých jsem moc nečekal a byl jsem mile překvapen.Pohádka byla vtipná, herecké výkony byly fajn, co si víc přát.