Mortal Kombat: Legacy (2011) (seriál)

je to dost slabota pořád raděj vzpomínám na původní mortal kombat z roku 95 ten byl nejlepší chtělo by ho to natočit znova a líp =) tohle je dost ubohé

Ong-bak (2003)

Díky tomuhle filmu jsem poznal Muay thai, Tony Jaa je neskutečný killer

Londýnský gangster (2010)

docela slabota, britské filmy mě prostě fakt nesedí je to děsná nuda a nemá to vůbec šmrnc je to takové fádní kromě mr. beana snad neznám nic z británie co by mě bavilo =(

Tři dny ke svobodě (2010)

NÁŘEZ!!!! tohle mělo dostat oskara!!!!!! králova řeč i s fighterem at se jdou zahrabat!!!! doporučuji všem dlouhé ale ani chvilku jsem se nenudil s napětím jsem sledoval do poslední chvíle jak to všechno dopadne *****

Strážci - Watchmen (2009)

neuvěřitelná slátanina, jeden z nejhorších zfilmovaných komixů =)

Králova řeč (2010)

Boring! mnohem raději bych viděl na stupni vítězů oscara třeba film Zelená zóna s Mattem Damonem nebo Počátek. Vyloženě jsem se nenudil ale znovu bych se na to nikdy nedíval!!! =) je to takový film celkem o ničem nečekejte žádné emoce jen krále, který koktá a logopeda co mu pomáhá pak promluví do rádia a je konec.

Hezké vstávání (2010) odpad!

ukrutná nuda to byla, vypnuto po 20ti minutách protože jsem to už nemohl vydržet!!!!

Fighter (2010)

tohle že mělo několik nominací na oskara? =D =D =D ale jděte a že je to nejlepší boxerský film od doby Rockyho? ale jděte taková slátanina, žádné emoce nic. Taková hloupost nejlepší boxerský film od doby Rockyho zůstává Těžká váha s Russellem Crowem =D nedoporučuji

Sintel: Příběh draka (2010)

uživatel Ampi to přesně vystihnul: vskutku krásné animace ale příběh moc smutný =(

Zelený sršeň (2011)

ale jo nebylo to špatný ale po shlédnutí doma tak přemítám že do kina bych na to nešel =)