Hon (2012)

"Deti neklamú." Veľmi silný, emocionálny film a zážitok. Vynikajúci Mads! Perfektný záver na zamyslenie.

Království nebeské (2005)

Mňa osobne moc neoslovil. Z toho súdka historických vojnových filmov si myslím ze taký nudnejší, slabší podpriemer.

Nepřítel (2013)

Už už som si myslel, že ma to bude rovnako šokovať ako napr. The Machinist alebo Shutter Island. Bolo by to skvelé, keďže takéto filmy čo ma dostanú svojím rozuzlením až na samom konci mám rád. Záver ale nebol až tak úplne podľa mojej chuti a ako som si predstavoval. Škoda, inak by to bolo na plný počet.

Fontána (2006)

Umelecký snímok, ktorý je vizuálne krásne prepracovaný, emocionálne a pocitovo precítený a hudobne dokonale vyšperkovaný. Nádherný príbeh o láske, smrti a večnosti. Môj NAJobľúbenejší film.

Američan (2010)

Asi najväčšia nuda čo som kedy zažil. Nevýrazné a strašne sa to celé vlečie. Musím povedať, že George tu stúpil naozaj vedľa.

Neutečeš (2014)

Jedna z najhorších vecí aké som kedy videl. Stupídne a nudné, úplne zbytočný film. 1* len za hudbu, ktorá bola celkom fajn.

Max Payne (2008)

Je to veľká škoda. Na filmové spracovanie Maxa Payna som sa veľmi tešil ale spokojnosti som sa nedočkal, skôr naopak. Tentokrát to nedokázala zachrániť ani Olga ako tomu bolo u Hitmana.

Hitman (2007)

Ako fanúšik PC hry Hitman, myslím, že celkom obstojné filmové spracovanie. Nenáročná oddychovka a to taktiež pre fanúšikov Olgy Kurylenko.

Plán útěku (2013)

Solídna akčná prácička od našich dvoch veteránov. Nápadité a zaujímavé, tak prečo nie?

Marťan (2015)

Marťan sa mi páčil tým, že napríklad oproti Interstellaru (ktorý bol viac dramaticky prepracovaný) bol podaný takým trošku zábavným a odľahčeným štýlom. Pekné prostredie a dobre hrajúci Damon s jeho odhodlaním prežiť z toho vytvorili veľmi dobrý a kvalitný zážitok.