Orcs! (2011)

Musím konstatovat, že jsou mnohem větší píčoviny natočené se jménama hodně slavnejch komiků, tady holt žádnej není a tak je to za 17 %. Ale od toho : já jim dám zahrávat si se srpávou národních parků Ameriky to je docela prdel. Dávám 3 hvězdy.

Román pro muže (2010)

Co dodat ? Snad jen to, že jsem se za celej film ani jednou nezasmál...kurva čemu??? Jestli to je uváděný jako komedie, tak hergot co je na tom zábavnýho? Donutilův "čurák"? No to snad ani náhodou. Ježišmarjá to bylo hodně slabý, hodně.

Mentalista (2008) (seriál)

Moc prima seriál, Patrick je naprosto skvělej, lehce zábavná kriminálka. Škoda jen že se málo věnuje prvnotní vraždě a tomu Red Johnovi.

Ďábel (2010)

Je to sic béčko, ale atmoška je dokonalá - nemám totiž rád výtahy :)) a tak to pro mě byl masakr. Naštěstí to bylo docela krátký a tak to svižně utíkalo do konce. Tipoval jsem od začátku - netrefil jsem se.

Viděl jsem ďábla (2010)

Možná to je trochu dlouhý ale je to masakr. Drsný až běda, kam až může pomsta zajít....Není pro slabší povahy.

Čarodějův učeň (2010)

Čekal jsem od toho mnohem víc, leč nesplnilo se. Očistil jsem svojí mysl, ale nic se nestalo. Pár hezkejch triků, ale ten konec !! Tak na nedělní odpoledne a dát si k tomu pořádnýho panáka.

The Texas Rangers (1936)

Tak tohle je lahůdka pro milovníky westernů. Vše naprosto o.k. a paráda. Vřele doporučuju!! To prostě musíte vidět.

Příběhy z temnoty (2008)

Ale jo, dobrá práce, dva filmy v jednom :)) lehce to na sebe navazuje i když je to každý z jinýho soudku. Až na ten lekavej konec to docela šlo. Za 3.

See prang (2008)

Moc rád mám horory a tohle byla parádní podívaná. Za pětadvacet minut na jednu povídku jde udělat fakt hodně. První s mobilem v hlavní roli byla dost dobrá, druhá pak byla jízda samá krev, no třetí na raftech moc nenadchne, spíš je taková úsměvná, ale poslední s letuškou - to je fakt nářez !! Moc dobrá podívaná, pro fanouška hororů povinnost !!!