Machete (2010)

Já jsem si pošmáknul!! To byl masakr, Hodně jsem se pobavil - jakoby ty osmdesátky byly zpátky. Danny je prostě kouzelnej, na Jessicu se dá koukat a Segal je nechutně tlustej i když má ušitej lajblík na míru. Hodně takovejch odpočinkovejch filmíků!!!

Habermannův mlýn (2010)

Pan Roden je třída, to ano, režie taky nemá chybu, ale horší to je už s námětem. Sakra chápu, že ta válka stála za houby, ale to v tý naší kinematografii není žádnej slušnej normální námět ??? Devět filmů o válce a jeden Troška s příšerným Hrochem. Kurnik to je špatný.... Ty dvě hvězdy za Pana Rodena - i když jemu jich patří pět.

Austrálie (2008)

Australia je fakt film o Austrálii a já docela závidím těm australákům, že dokážou o svojí zemi natočit takovou věc, i když to místama je na kořalku. Hugh je skvělej a Kidman jakbysmet. Nicméně mě pobavila myšlenka, vyrobit takovej epos a zasadit ho do naší české kotliny.

Temný rytíř (2008)

Super věc, Ledger neměl chybu a ta Batmanova motorka byla skvělá :))

Splice (2009)

Nemůžu si pomoct, mě se to líbilo i když to horor není ani náhodou a bát se u toho člověk nemoh, spíš sem tam trošku humus - zvlášť třeba sex s tou potvorou. Brrrrrr. Ale jinak fajn oddychovka.

Piraňa 3D (2010)

Docela pěknej masakr, rybičky se napapaly, nic pro slabší povahy. Jinak samá prdýlka a kozy, docela fajn oddychovka. Doufám, že to bude pokračovat, vzhledem k tomu konci :)))

Doktor od jezera hrochů (2010)

Od dob Posledních plavek dostávám mírnou vyrážku při vyslovení "česká veselohra nebo komedie". Po shlédnutí posledního počinu Zdenka Trošky se ta vyrážka zvětšila. Kdeže ty loňské sněhy jsou, kde jsou časy Slunce sena... ? I u toho děsu s názvem Kameňák raz dva tři se člověk občas zasmál vtipům, ale tady ???? Jedna hvězda - teda spíš 5 - za ty překrásné nohy Alžběty. JInak ztráta času. A jít z kina "příjemně naladěn" ? jak se tu někde píše - to snad nejde.