• Krátkometrážní

Aligátor II (1991)

Zase tak velký rozdíl mezi první a druhým dílem bych neviděl. Viděl jsem oba díly nedávno a i po tolika letech to není tak hrozný, jak vypadá hodnocení.

M3GAN (2022)

Trochu mi pak připoměla Terminátor 3 tu termoušku, ale akorát asi v tý době ještě nebylo wi-fi. Koukám, že má být pokračování tak uvidíme.

Avatar: The Way of Water (2022)

Že nedám 2 hvězdy je jenom z důvodu, že to nebyla taková amerika, jako první díl. Jako ještě jsem neviděl bitku ve vodě, kde se škrtitly, aby se asi nemohly nadechnout to vážně můžou vymyslet jenom amíci. A že na konci se vytratí vodňáci z ničeho nic taky nejde pochopit.

Rambo: První krev (1982)

Tohle jsem si pustil, když jsem si chtěl dát Avatara 2 po 21 minutách nudy jsem to přerušil. Rambo to byla jiná zábava..  My ho nelovíme on loví nás.. Super film, ale to fňukání si na konci mohl odpustit.

Anténa (2007)

Ten fracek co furt křičel mami mě docela už pak vytáčel, ale ještě jsem se přiklonil k 3 hvězdám.

Nelítostný souboj (1995)

Tak jsem si dal repete po dlouhý době a vidět tyhle dvě hvězdy v jednom filmu je něco..  Ani bych nepsal komentář, ale na konci mě hnedka napadlo, že Pacino zastřelil De Nira a po douhý době vzniknul film Irčan a tam to je obráceně jestli to je náhoda nebo si prostě chtěli být kvit.

Šišouni v New Yorku (1993)

Tenhle film nikoho asi neurazí a ženské byly sympatické.. Celkem mě pobavilo, že pro bílé kuželky přiletí černá, když o 30 let dýl už máme i černý i elfy.

Repo: Genetická opera! (2008)

Buzikáli občas můžu, ale tohle mě nebavilo. Ale potěšilo mě, že se ukázala Paris ani jsem nevěděl, že tam bude.

Syčák Hesher (2010)

Jak je člověk naučený z jiných filmů, který jsou furt dokola, že se postava změní a bude to lepší tak Hesher se měnit rozhodně nebude.