• Krátkometrážní

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Jako sci-fi to bylo dobrý. Chápu tu myšlenku, že se lidi k sobě chovaj stejně, jako k naší planetě. Tak by se to mělo zlepšit, aby nechcípli, ale to hraní na city, zničilo celkem pěknej začátek filmu. Reeves a Connelly se zrovna moc nepředvedli, ale Kathy Bates a Jadena Smitha měl hnedka někdo na začátku zasřelit, protože ty mě tam vadily celej film a pak bych třeba zvedul i hodnocení. A u komentáře Dobytka jsem se pobavil.

Tajemství šéfkuchaře (2009) (pořad)

Myslim, že kuchaři jsou lepší moderátoři než Petr Jančařík ten se sem, ale vůbec nehodí.

Elitní jednotka (2007)

Na začátku jsem se nějak moc nebavil, ale postupně času se to zlepšovalo. A při poslední akci BOPE jsem snad přestal i na chvilku dýchat. Něco mi říká, že na 5 hvězd to není asi kvůli první hodině filmu.

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Dneska už nevim, jestli to je taková sračka, jak to vypadá podle hodnocení, ale vim, že na základní škole jsme z toho měli velikou srandu. První na co se kdo zeptal v pondělí ve škole bylo "tak co? Dívali jste se na strážce?" a každej jasně, že jo.. a hnedka všichni začali hulákat morfujem a řvát jméno svýho oblíbence. A bylo hnedka o zábavu postaráno. A to nemluvim o tom co se dělo, když někdo někde sehnal nějakou tu reklamní hračku strážců vesmíru. Tak jenom kvůli této vzpomínce dávam aspoň dvě hvězdičky.

Norimberk (2000) (TV film)

Bohužel se tady budu opakovat po jiných, ale musim, protože výkon Briana Coxe v roli Hermanna Göringa byl tak dokonalý, že po pár minutách sním sem ho bral, jako opravdovýho Hermanna Göringa a věřil jsem mu vše, co řek a jak to cítil. A ty jeho pohledy mluví za vše. A seznámení se Stalinem trochu pobaví. Brzo si to budu muset pustit ještě jednou, abych pobral víc detailů.

Skrytá identita (2006)

Jak to, že jsem tohle viděl až tedka? Takhle si nechat utíkat takový herecký koncert. Ta krysa je dokonalý závěr filmu. Tak po třech dnech jsem si tohle pustil znova a zase jsem to dokoukal se zatajeným dechem.

O rodičích a dětech (2007)

Na české poměry to bylo dost povedený. Somr mi občas chováním připomínal mého otce, takže chápu ty trapné scény a ty stupidní otázky. No a Mariana Kroftová ukázala, že vyspat se synem svého přítele není zase tak nic špatnýho.

Restart (2005)

Nemá pochopení pro lidi s kocovinou. Takový lidi jsou na odstřel. Znám dobře, co to znamená jít s kocovinou do práce.

1 Night in Paris (2004)

Já bych to teda tak hrozně neviděl, protože já mám rád hubený holky a když je blondatá tím líp. Paris aspon ukázala, že i když je bohatá, tak né že by si jenom nechala, ale taky to umí vrátit. A docela jí to šlo. Mě přijde roztomilá. Po druhém zkouknutí zvyšuji na 4 hvězdy.

District 9 (2009)

Občas mi na začátku kreveťáci připomínali naše občany "neznám, nerozumím nic nemám". Dobrý sci-fi, ale ke konci jsem se trochu nudil.