Obřad (2011)

Keby som to mal hodnotiť ako horor tak by to bolo o niečom inom, ale ako drama celkom ujde. Kto ale čaká dych vyrážajúce scény a napätie tak bude sklamaný. Celé je to celkom nudné a jediné čo ma na tomto filme bavilo bolo posledných 20 minút. Jedna hviezda za tie minúty a druhá za Hopkinsa

Největší showman (2017)

Krásny film, úžasné efekty a famózny Hugh Jackman..... úplne sa do toho vžil. Hodina mi zbehla ako nič. Michelle Williams veľmi nemusím, ale do tohto filmu je priam stvorená. Presne zapadá ako keby bola z tohto obdobia. Rebecca Ferguson je tiež okúzľujúca. Famózny očarujúci soundtrack, miestami som mal až zimomriavky. Proste za mňa 5 hviezd a okamžite medzi obľúbené :) Jediné čo ľutujem je to že som to nevidel v kine :/

Jigsaw (2017)

Tak ako by som začal. Najpv asi tie zlé veci. Nič nové pod slnkom, proste to isté. Ten istý scénar, dej atď. Partia hriešnych ľudí, musia dačo obetovať bla bla bla. ALE. Sakra ma to bavilo. Po dlhej dobe z tejto série som nebol unudený dejom a aj keď som vedel čo príde bol som trošku na ihlach ku koncu, lebo ten koniec je fakt na tom všetkom najlepší. Čo sa týka toho dobrého, tak je to atmosféra a to napätie. Ku koncu som bol trošku zmätený a znásilnenie časovej kontinuity je podobné ako pri sérií X-men. Nádherná rajcovná zvrhlá doktorka tomu len pridáva šťavu. Hneď som si ju musel nájsť internete. Samozrejme nesmieme zabudnúť že v partii obetí je černoško a taktiež STRONG FEMALE CHARACTER, ktorí to dotiahnú ďaleko. Ale tak HOLLYWOOD iný nebude, aj keď ma to pri moderných filmoch začína pekne srať. Za mňa 4 hviezdy, príjemne stráveny večer. Podotýkam s neplánovaným filmom.

Baskin (2015) odpad!

čudujem sa že som mal silu taku sračku vôbec dopozerať do konca.......

Spider-Man: Homecoming (2017)

Ako by som začal. Asi najhoršie spracovaný Spider - man akého som kedy videl. Prvá scéna bomba, hovorím si bude to dobré. Ale následne som rýchlo vytriezvel keď som sa v nasledujúcich scénach potýkal s puberťackym klišé ktoré je všade. Navyše aj s multikulty v akcii. Samozrejme že jeho frajeročka musí byť černoška. Samozrejme že jeho kamoš nemôže byť tiež normálny beloch. Musí to byť tučný indo-čínaň. Aby si na tom slniečkári mohli honiť svoje kokoty. Tá škola mi prišla ako záchytný tábor pre utečencov. Bolo tam fakt všetko. Keď je to takto v Amerike na stredných školách, tak im niet čo závidieť. Len tak ďalej. Vymývajme deťom mozgy. Bože. Tento svet sa rúti k záhube. Jedna hviezdička za akčnú kameru a Tonyho Starka. A keď to takto pôjde ďalej, neviem či budú filmy od Marvelu ešte pozerateľné. -_-

(Ne)zadaní (2013)

Typický pubertiacky film dnešnej doby. Od začiatku sa v scenári nestalo niečo čo by som nečakal. 2 hviezdy. Jedna za pesničku v bare ktorá sa mi zapáčila a druhá za zrazenie Milesa Tellera autom. Jediná scéna ktorá bola vtipná.

Občanský průkaz (2010) odpad!

No takže. Ako to povedať a nebyť vulgárny. Čo sa týka deja. Dlho som nevidel nič tak hlúpo spracované. Partia exhibicionistov bojuje tvrdo proti systému aby si mohla nadávať ako je to možné dneska. Vyzerajú ako stroskotanci ktorý sa podobajú dnešným Punk-áčom a ľuďom podobného typu. Jak stroskotanci čo nevedia čo so sebou tak len nadávajú na systém. Keby boli v dnešnej dobe tak fetujú a pichajú si drogy....... A teraz na kvalitu.... polovicu filmu som nerozumel lebo miestami mi to prišlo že si rozprávač (ten chlapec) mrlmle pod nos. Sem tam nejaká normálna veta inak vkuse len frľal. Ku koncu som kvôli tomu nerozumel kto jak skončil ibaže ten rus zomrel. Potom scénu jak našiel tomu motorkárovi občiansky v ktorom mal že je príslušník VB som nepochopil, prečo ich nepustili cez hranice tiež nechápem, veľa veci tam normálny človek nepochopí a musí rozmýšľať čo a prečo. 2 hodiny života ktoré mi nikto nevráti. Ešte raz ďakujem :)

Fantastická čtyřka (2015)

No jasné. Strčme tam černocha pretože nemôžu byť všetci štyria biely aby náhodou neporazilo rasových idealistov a slniečkárov -_- bravoooooo. Vitajte v roku 2015.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Skvelá western komédia. Na poobedne pozeranie vrelo odporúčam. Dej trošku prekukany (mladý blbec sa zamiluje do krasavice ktorá je však zadaná, no ale on nakoniec vzíde ako hrdina a žijeme šťastne až do smrti z 500 ovcami) ale inak super film

Atlantida: Tajemná říše (2001)

Úžasná a krásna rozprávka. Videl som ju 3 krát a určite ju ešte uvidím pretože sa mi veľmi páči. Kida je asi najkrašia Disney princezná. Úžasne vystihnutá doba začiatkom 20. storočia. Zbrane, technika, proste skvelé všetko. Spracovaný film by bol možno ešte lepší ale tak zatiaľ stačí aj animák. A k tomu nádherný soundtrack, proste krása.