Resident Evil: Odveta (2012)

Akce střídá akci, film je rozdělen na levely s pomocí komplexu Umbrelly a objeví se i pár starých známých ze hry. No já se teda bavil výborně. Když pominu skvělou hudbu a akci, tak je tu asi jediný film, který má v každém druhém záběru zpomalovačku a mě se to líbilo. Paul má hold svůj styl a umí ho prodat. Tak zítra do kina na šestku a nemůžu se dočkat, protože finální cliffhangerová scénaje naprosto dokonalá a zajímá mě, jak na ni naváže další díl.

Resident Evil: Rozklad (2008)

Sice dobrý a víc příbuzný hře, ale je to podivně rozseklý na dvě úplně jiný poloviny a konec je takovej divně nastrčenej. No, aspoň, že je tu moje oblíbená postava ze série, Leon Scott Kennedy.

Scooby-Doo na stopě (1969) (seriál)

I když to strašlivě zestárlo, pořád je to zábava.

Scary Movie 4 (2006)

Všechno co zesměšňuje Sračku Světů zaslouží aspoň 5*. Jo a Nielsen byl boží.

Halloween II (1981)

Byl by slabší než jednička, ale to by se nesměl odehrávat v depresivní nemocnici a mít tak hutnou atmosféru. Aspoň, že konec působí, jako konec, další díly zatím nezkouknu. Víc zabíjení kupodivu nevadilo, Mayers pořád děsivej a Loomis byl taky fajn. Takže asi na úrovni jedničky.

Halloween (1978)

Sází to na atmosféru, hudbu a postavu Michaela. Toho si cenim, ale rozjezd byl malinko moc pomalej a upřímně bych ocenil víc těch historek od Loomise. Sice nechápu, proč se rozhod zabít zrovna ty určitý lidi, ale cenim si, že nezabíjel náhodný lidi, kudy chodil. Navíc finále je opravdu slušný a i ten otevřenej konec ušel. Jen nevim jak může tolik věcí přežít, když je to jen uprchlej magor, ale to mi asi něco uniká. Každopádně, na vyvražďovačku je to příjemně atmosférický, pár scén bylo špičkových (kámen na posteli) a ta znělka, taky skvělá.

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

Po super stylový jedničce obrovský zklamání. Navíc sem za to platil, teď abych se bál chodit do kina. Jo a mimochodem kameraman se střihačem se můžou jít vojebat, páč takhle zkurvit akci, to se nevidí. Půl filmu sem přemejšlel, že odejdu z kina, protože kromě naprosto podělaný akce to byla příšerná nuda. Styl, atmosféra a zábavnost jedničky tu vůbec není a Cruise vypadá, že to hraje ve spánku. Pár věcí by pochválit šlo, ale protože mi najednou přijde, že průůůůměrnej Deadpool byl lepší, nebudu mrhat řádky.

Desperado (1995)

Tak na poprvý sem u toho usnul a dal sem 2*. Ale napodruhý mě to chytlo mnohem víc, ani nevim proč mě to napoprvý tak nebavilo, protože tentokrát jsem se hodně bavil. Banderas sympaťák, Hayek pěkná, záporák zábavnej, akce bombová a atmosféra skvělá. Líbila se mi westernová stylizace, líbilo se mi to nonstop stříkání krve a pobavil i Tarantino a jeho vtip. Dal bych možná i 5*, ale příběh byl dost urychleně a zmateně vyprávěnej, finální akce byla trochu slabší a samotný finále bylo dost velký zklamání, škoda, doufal jsem, že tenhle film narvu do topky. No snad příště.

Fanboy a Chum Chum (2009) (seriál)

Všechny odpady naprosto chápu, ale při dnešních Henry Dagerech a 100 věcech před střední, mi tenhle seriál vlastně chybí. + Školník Bobíček mě několikrát fakt odrovnal.