Terč (1997)

nebyť ten odfláknutý koniec s tým autom, ktorý síce bol cool ale nehodiaci sa k Jackiemu rúbem 5* Jo a pasáž s dvermi ma rozosmeje len ked si ju predstavím.

Chrysalis (2007)

Prekvapilo. Je síce pravda, že film má kurevsky dobrý námet a ten nie je využitý tak dobre ako by daná látka mohla byť. na to trebalo trošku skúsenejšiu osobu na režijnom poste. Ale napriek tomu Leclerq odviedol dobrú prácu. Detektívna dvojica je fajn, záporák celkom ujde, akčné scény ako je u leclerqa zvykom sú kontaktné súboje, sú dlhé, údery sú cítiť, strihu je pomenej, no radosť pozerať, len jej mohlo byť viac. Koniec trošku očakávaný ale predsa má pár prekvapení i jeden zaujímavý zvrat. sObjektívne 3* 4 prihadzujem za akciu.

Slovania - Muž bez mena (2021) (epizoda)

Skladať klobúk je podľa mňa priskoro. Lebo to som urobil aj u za sklom a potom to šlo do kytiek. Spokojný však som. Radúz je výborný, ale ešte lepší je Cinky a jeho Čarad. Je to totiž postava ktorá by mohla v nesprávnom podaní vyznieť komicky ale tu jeho roľu toho žreca mu veríte. Ukrajinečka bylinkárka je neskutočne sexi(ale tak ja preferujem ukrajinské devy zrejme to bude aj tým). Marek "Thomas Angelo" Vašut je tiež fajn aj jeho dobrá slovenčina. Záver dobrý a vnadiaci na ďalší part tak uvidíme.

Ve spárech temnoty (2020)

Jeden z tých lepších animal hororov. S celkom slušným prekvapením na konci.

Stráž (2021)

SPOILER ALERT: Film má striedmu stopáž a hoci ten revenge mód začne až cca od polky tak je sa na čo dívať. Bitka na hajzloch je skvelá, bitka v nemocničnom sklade či kerá to mária bola je vynikajúca len trošku kratšia, záverečná pasáž podľa mňa narýchlo zbúchaná, ešte debilne delená na dve polky a ešte aj bez logiky(to akože hlavný boss ju mal tri mesiace v piči po tom čo mu zabila syna a skoro i jeho? ) ale dobre. No a samozrejme pojebaný happyend nesmie chýbať. A máme tu aj jeden lesbický sex. 4* ale hlavne za tie súboje ktoré sú fakt kontaktné a hrdinka je v nich civilná(to jest údery fakt cíti) dávam tú štvrtú.

Pod bodem mrazu (2021)

Zaujímavá španielska variácia na revenge thriler s trošku iného smeru. Síce v polke to chvíľku stratí tempo ale potom to ide až do prekvapivého finišu.

Smrt v Šanghaji (2010)

V pohodičke detektívna krimi s prostredia vojny. Síce to mohlo byť akčnejšie ale keď už na nejakú dôjde je slušne krvavá a nekompromisná. Spokojnosť.

Země policajtů (1997)

Skvelé obsadenie v nie až tak skvelom filme. Záver dobrý ale mohol byť akčnejší. A Stallone ako taký ťuťko milo prekvapil.

Denní světlo (1996)

Dal som tomu šancu ale nie je to moja šálka kávy. Nedávam ale hodnotenie, pretože som to vypol po polhodine ale ako som už povedal lebo to nie je moja šálka kávy, zlé to nemusí byť ale za polhodinu sa dojem nedá utvoriť.

Dlouhá noc přežití (2020)

Oproti predošlému počinu dvojice Willis/Eskandari o čosi lepšie ale stále nič extra. V podstate do domu doktora kde žije so svojou zombifikovanou manželkou, dcérou s divným ksichtom, fotrom Willisom ex cajtom a jeho ženou dorazí fejkový punisher z Wishu s bratom a začnú ich ohrozovať. A čuduj sa svete v prvej polke to ide celkom dobre, napätie je cítiť, hudba je zvolená dobre a kurvafix dotvára kvalitne atmosféru. Lenže od druhej polky začnú všetky postavy konať ako úplný pakokoti a kvalita ide rapídne dole. Ale predsa sa nájde pár dobrých scén ako autonahánačka po lese. Oproti trauma center teda lepšie ale žiaľbohu iba v tej prvej polke, v tej druhej to rapídne upadne ale našťastie nie na úroveň TC. Do pozadia k hraniu subway surfer ideálne.