Zkáza zámku Herm (2007)

Prvá polka je vynikajúca, potom čo však hrdina vyrastie čakáte masaker a ten nie a nie prísť a keď príde je to odfláknuté jak sviň. A záverečný súboj je slabota. 3* z toho 2 idú za prvú polku.

Protiúder - Epizoda 8 (2012) (epizoda)

Výjeb 20-tky s "Tywinom" dobrý ale dvojitý výjeb Tywina s 20-tkou bol ešte lepší. A tá mrcha žoldnierka dostala peknú hlavičku od Stonebridga. A áno prehral som si tú jej smrť 5-krát ako som spomínal pár dielov dopredu. Takže blížime sa do fázi totálnej vojny. A vyhrá 20-tka. Prečo? Lebo US seriál a preto že toto je 3 séria z 8. :)

Mrtví neumírají (2019)

Bez pointy .Respektíve tam je ale je dosť o ničom. No ale 3* tomu dám predsa len to malo aj niečo dobré do seba.

We Summon the Darkness (2019)

Takže máme tu taký špecifický pokus o trošku iný slasher, respektíve vyvražďovačku. Ale nejdem spoilerovať.  Prvých 40 minút je ukecaných a o ničom potom sa to trošku rozbehne, dôjde na nejaké zabitia, trošku krvi, ale ako celok to nie je nič extra. Jediné čo ma potešilo bol Knoxville v nekomediálnej úlohe a to, že som presne trafil kto to prežije. Jo a čo sa týka vtipu tak sa zasmejete paradoxne vtedy keď nemáte a keď máte tak zívate nudou. 3* ale dám na babenky sa pekne pozerá.

Danger Close: The Battle of Long Tan (2019)

Vydarený austrálsky počin. Akcia je dobrá, herecké výkony fajn ale nič zapamätaniahodné. Ragnar z počiatku debil ale postupne sa poľudšťuje. A záver smutný a silný.

Protiúder - Epizoda 7 (2012) (epizoda)

SPOILER ALERT: Tak toto bol masaker časť. Najprv tu máme skvelú úvodnú prestrelku vo väznici kde zistíme, že pozeranie 18+ videí v práci je smrteľné(keď pozriete pochopíte). Následne vidíme, že nás "Tywin" buduje bandu žoldnierov a snaží sa zničiť sekciu 20, čo sa mu aj s pomocou tej úplatnej kurvy podarí. Následne prichádza zvrat a zisťujeme, že tu máme ďalšiu zradnú kurvu(tentokrát ženského pohlavia) A vzápätí nečakanú smrť Sinclaira. Nevravím, že to bola zaujímavá postava ale bude chýbať. A v závere máme fajn naháňačku a zároveň napínavú cestu do nemocnice a úplný koniec? No tak to je nervák jak sviň. A Tywinko máš ty po piči definitívne teraz.

Protiúder - Epizoda 6 (2012) (epizoda)

Ďalší podarený diel s úžasnou prestrelkou v stredisku a trošku očakavaným záverom, Ale čakal som, že scott ju kilne ale oukej. A Tywin zisťuje, že dcérenda nebude skákať ako on píska.

Demolition Man (1993)

Nato koľko bolo okolo toho filmu hypu to nie je až tak skvelé. Ale zlé to tiež určite nie je. Futuristický svet je dosť drblý a vtipný(bezkontaktný sex, pokutovanie za nadávky, mušle na budári, policajtovi radí comp ako zatýkať a pod.) Hlášok je dosť ale iba niektoré boli pre mňa vtipné. Akcia je slušná, síce mohla byť lepšia a záverečný súboj som čakal epickejší ale vyradenie záporáka to vynahradilo, aj ojebanie Koktu bolo fajn. Herecky všetci fajn. P.S. Tá vtipná narážka na Arnieho bola top.

Howl (2015)

Vydarený vlčí horor. Síce to po super začiatku naberie také nudnejšie vody kde sa rozoberajú postavy ale potom to znovu prejde do slušného kilovania. Krvi tu veľa nie je ale nájde sa, vlkolaci vyzerajú fajn, teda až na toho prvého ten asi prišiel z MMA ligy alebo skade. Záver celkom fajn. Slabšie 4* zaslúžene a mám taký pocit, že sa tvorcovia vzhľadu vlkolakov nechali inšpirovať hrou Outlast Whistleblower, pretože jeden z tých vlkolakov vyzeral ako ten psychopat s karbobrúskou.

Pád Třetí říše (2004)

Nebudem k tomu písať veľa to už urobili iný. Silná dráma ktorá síce nie je tak drsná ako stalingrad z 1993 ale vie chytiť za srdce. Áno i na nemeckej strane ľudia trpeli.