Protiúder - Epizoda 10 (2012) (epizoda)

SPOILER ALERT: A máme tu záverečné zúčtovanie. A musím priznať, že ma trošku sklamalo vyradenie jak "Tywinovho" druhého spičenca (ktoré som si neprehral 5 krát lebo bolo odfláknuté) tak vyradenie vraha Stonebridgovej ženy bolo slabé, ale aspoň došlo medzi nimi k pästnému súboju, i keď krátkemu. Jo a "Tywinove" vyradenie nekomentujem. Plus oproti koncu druhej série slabšie napätie na záverečný part. Ale Scottove hlášky a záverečné doťahovanie sa o tom či nula je číslo to stále držia na 5*

Slovania - Obeta (2021) (epizoda)

Žiaľbohu aj tento seroš podobne ako Za sklom dojebávajú dialógy a tempo ktoré je až vražedne pomalé. Ale napriek tomu aspoň sa tu riešia veci k veci a nie debiliny tipu moja babka je chorá v za sklom. A pasáž s obetou až nečakane krvavá(Na SK seroš samozrejme)

Chůva v akci (2010)

Nuž čo mám povedať. Aj Chan sa rozhodol ísť po ceste rodinnej komédie s malými spratkami. A pritom musí dať cez piču Sportakusovi. Áno dobre čítate hlavný záporák je sportakus z Lazytown. Avšak je správne jebnutý, humor je dobrý, spratkovia sú fajn obsadený, najmä ten chalanisko je cool. No a akcia je síce slabšia ale stále tu Jackie ukazuje, že je vo forme(aj ked občas vidno, že už bol použitý kaskadér) ale tak na svoj vtedajší vek toho i tak urobil veľa sám. Za 4* to rozhodne stojí.

Zakázané království (2008)

Pekná akčná fantasy rozprávočka. Chan aj Li skvelý, akurát záporák nič moc ale to sa dá odpustiť.

Protiúder - Epizoda 9 (2012) (epizoda)

Ty brdo dobrý part. najprv tu máme exploziu a hrozbu ožiarenie. Potom zistíme, že Knox má čosi v pláne. A človeče ten výjeb je naozaj slušný. A Stonebridge mal strieľať. Uvidíme ako finish ale snáď všetci bad guys and girls die.

Slovania - Postrižiny (2021) (epizoda)

Za to z akých debilných uhlov v chajde boli zaberaný herci by si kameraman zaslúžil faciáš. Inak v pohode, len škoda, že tá bitka bola krátka jak fras. A záver mrazivý.

Mýtus (2005) odpad!

Tak toto ne. Námet dobrý ale prevedenie na chuja.

Instinkt lovce (1999)

Jaj to bola bolesť. Akcia dobrá, len príliš ohumornená a čo sa týka dialógov medzi akciami. Tak to je utrpenie.