Kobra 11 - Rodinný gang (2003) (epizoda)

Skupina výrastkov pod vedením !žraloka" čmajzá pekne šperky až skrížia cestu našim hošanom a Bonrath sa dostane do problémov. Podarená epizódka kde po dlhšej dobe nie je záporák ani mafoš ani cajtoš korumpoš. A scény s tým tragáčom, ja som chcípal.

Kobra 11 - Náraz (2003) (epizoda)

Epizóda u ktorej si pamätám begining ale ending vôbec, ale aspoň o to lepšie to bolo, avšak * dole za nie až tak podarené vystavania následkov okolo Janovej nehody. Záverečná autonaháňačka bola tiež slabšia.

Kobra 11 - Smrtonosná zásilka (2003) (epizoda)

Opäť epizódka kde máme kurvy policajtského tipu, ale tak to nejak je už zvyk, ako tu podotýka aj užívateľ Colonist. Celkovo je však epizóda dobrá, často vtipná (dojebaný výmenný pobyt) a asi prvá epizóda kde sa v podstate záporáci eliminovali viac menej medzi sebou.

Kobra 11 - V utajení (2004) (epizoda)

Semír ako tajnos agentos v grupe autičkárov. Najväčšia prdel je prvá polka kde si Andrea myslí, že sa jej Semír kurví a vyvrcholí to super akciou na strechách. Záverečná autonaháňačka aj prestrelka sú slabšie ale zvrat je dobrý a vsuvka s Lexusom je setsakramentsky vtipná.

Kobra 11 - Heinrich a Paul (2004) (epizoda)

Epizóda ktorá možno veľa ľudí baviť nebude kdeže tu máme dvoch dedkov ktorý chcú ísť na Paríž a nemajú keš, ale mňa táto epizóda zobrala a ten zvrat v polke je naozaj krutý (sú tu síce ešte 2 zvraty ale tie sú dosť meh). No a humornú pasáž vypĺňa semirova bunda ktorá dopadne naozaj katastrofálne.

Kobra 11 - Countdown (2003) (epizoda)

Dobrá epizóda kde síce záporák nie je až tak cool ale je okolo neho fajn zvrat (teraz jasné, že nie ale keď som to sledoval na first feel tak bol) a pasáž Semíra s Andreou no to je prdel. A to Janove salto je jasným náznakom toho, že v budúcnu pôjde kobra k avengers štýlu.

Kobra 11 - Falešné signály (2003) (epizoda)

Záporák sa rozhodne využiť semafory na oejbanie cajtov aby čmajzol drogy. Skvelý nápad s jedným zvratom, kde * strhávam za to, že v podstate tu máme iba jednu kobrácku akčnú scénu a aj tá nie je práve najlepšia.

Vikingové: Valhalla - Viking (2022) (epizoda)

Lepšia epizóda, najmä pasáže s Anglicka kde sa pripravujú na útok a máme tam aj Rollovho potomka je fajná (a možno že je to babča samotného Viliama Dobyvateľa). Freya už získava sympatie a aj Leif ide k lepšiemu. A príbeh černošskej Jarlice, ako sa vlastne dostala kam sa dostala je celkom fajn a teoreticky možný.  Len ten súboj na lodi mohol byť dlhší.

Vikingové: Valhalla - Gróňané (2022) (epizoda)

Fajn začiatok ktorý nám dá to, čo do vikingáčov chceme. Nejakú tu akciu, smrte (jedna sexi postava strašne skoro skapala :( ) dobrú bitku jeden proti skupine. * strhávam za  nie práve zaujímavé (zatiaľ) postavy Leifa a jeho ségry. Černošská Jarlica úplne v pohode.

Protiúder (2010) (seriál)

ďalší seriál je úspešne za mnou a hoci prvá séria je dosť o prde, séria 2 až 5 pridajú na gore, sexu, akcii, zvratoch a Stone a Stonebridge to tam ťahajú jak páni. Séria 6 až 8 síce vymení tým, ale stále má skvelú akciu, fajn hlášky a dobré tempo. Celkovo veľká spokojnosť.