• Fantasy

Vratné lahve (2007)

Skvělý film Svěráka. Pro celou rodinu oddychová záležitost s prvkami komedie, ale neubírá mu to. Spíše naopak :)

2 zbraně (2013) odpad!

Bída s nouzí-......

Temný případ (2014) (seriál)

Jsem u pátého dílu a jen zírám. Zírám na neuvěřitelného McConaugheye kterej je úplně fantastickej! Zatím je to velice slušná detektivka rozložená na díly a já sem zastáncem raději jednoho pořádného případu, než hovadiny na 20minut. Bravo Cary .

Plán útěku (2013)

Začátek filmu byl velice slušný, řekl bych nad očekávání a tak sem se do děje docela zakoukal a líbilo se mi to. Najednou sem si řekl že v tom stejně bude háček, že Stallone s Arnoldem nemůžou udělat normální dobrej film. No a taky že ne. Konec se zase jako v každým jejich tuctovým filmu změní na kovbojku. Kurník hoši to to nešlo vyřešit tak, jak jsme byli po celý film zvyklý??? NE. RATATATATA BUM BUM RATATAT ,,,, ACH JO. :/

Kancl (2001) (seriál)

Ricky je skvělej. To je role na tělo a je to vidět. Komediální seriál co chytí a nepustí ani s hasákem. BOMBA.

Samotáři (2000)

Kultovní super film. Táhne to fenomenální duo Macháček a Trojan. Má to styl, má to koule, dávám plnej počet.

Millerovi na tripu (2013)

Film bez očekávání a bez překvapení. Jennifer na tenhle film vůbec nesedí, možná kdyby to byla tuctová slaďárna, tak ten film vyšvihne výše. Nuda a veliké KLIŠÉ. Prostě bída a bída.

Big Lebowski (1998)

Komedie, co chytne za koule, roztočí a vy je už nikdy neuvidíte. To je vám ale jedno, protože vy koukáte na plátno a nevíte jestli jste v nebi nebo v nebi.

Donnie Darko (2001)

Docházejí mi slova. Je to jako když koukáte na obraz, na mistrovské dílo nějakého velikána a vidíte v něm věci jen ty, co chcete vidět. Myslím, že tento film jako jeden z MÁLA a mála myslím tak 2-3. Donnie Darko je opravdu UMĚNÍ v pravém slova smyslu. Nemám slov.