Blízko (2022)

Asi chápu, citový doják, upřímně zpracovaný, ale jaksi mě neoslovilo. Zvrat se stal možná příliš brzo? Ve třetině. Pak již jen důsledky. No nevím.

The Covenant (2023)

joj, toto zase bolí, že by Ritchie už byl zcela vyčpělý? Když není akce, je to nuda, když je, akce je to trapsa a přijdu si, že koukám na něco mezi Vinetouem a Rambem. Proč ty akční scény musí být tak zle nereálně natočeny, jedna pakotina za druhou. Do hodiny radši vypínám, nekoukatelná věc. Zkus to kluku radši zase u gangsterů, tam to mělo alespoň vtip a kuráž.

Jackass 4.5 (2022)

no jako, chvílemi je to i zajímavé.. ale tedy je to vydřené

Sisu (2022)

Jaj, toto není dobré, začal jsem na 5 hvězdách a ubíral a ubíral. No, klidně za 2. Srovnání s Tarantinem? Fakt ne, spíše nějaký Steven či Chuck, kde je více krve. Ježiš to byly nesmysly. Ok, Tarantino taky, ale ten si stanovuje hranice, které fungují, které přechází do umění, do humoru a ví kdy, je dost. Tento finský režisér takový nadhled a talent zdaleka nemá. A humorné? to asi být moc nemělo...

Šantaram (2022) (seriál)

Knihu jsem samozřejmě četl (oproti většině zdejších haterů) - a je perfektní. Zde seiriál podle skutečné události a dle předlohy - myslím, že jde o slušně odvedenou práci, rozhovory jsou v pořádku a jak mají být. ne nejde o akční ani gangsterský seriál. Ale teda ten závěr ač napínavý, tak milostná scéna a vůbec trochu víc nelogičnostía patosu než si seriál zaslouží. Nemluvě o poměrně dost odchylkách, no scénáristu (nebo režiséra?) bych poslal do kopru. Skoro se blížilo 5 hvězdám, ale ten závěr to zabil - nedůstojné.

Erupce lásky (2022)

Ale joo, dyťa takto se moderní dokumkenty mají dělat. Vlastně o ničem, ale přidaná umělecká forma, příběh a skvělé záběry a feeling zašlých časů. Jo. něco to ve vás zanechá. OK

Vyšší moc (2014)

NO škoda toho patosu a nepovedené gradace na závěr. JInak kamera dokonalá. A pokud by tam bylo ještě nějaké vyvrcholení či nějaké jiný šmrnc..prostě něco avíc málo - je to za pět. Tyto rodinná až absurdum dramatu umí seveřani (a i Asiati) skvěle.

Mikulášovy patálie: Jak to celé začalo (2022)

Že by nejlepší Mikuláš? Animace jsou skvělé, chytré, ale celkově je to pro děti jaksi zbytečně málo přímočaré a příliš umělecké a vlastně tak se na to jako divně divá a děti chvilkama nudí. Možné někdy méně uměleckosti je více.

Poslední závod (2022)

NEdostateřný a slabý námět, šílené podprůměrné zprácování, achjo, nepovedá hodba, no prostě made by cz, hlavně to počásko no, složité, ale tak to radši nedělám, nebo udělám film s minimálními náklady, ne toto. ztracený čas.

Mandalorian (2019) (seriál)

Jejeje. Dělíte si legraci? Ano, stále pohádka pro děti a mládež, ale proč tak děsivě zpracovaná, kdy při každé půlminutě vidím jedno děsivé zpracování za druhým, děsivou myšlenku a stupiditu. Out, to bolí a nevím, jak moc se smát. I špatným filmům většinou dám 3 hvězdy, tady po necelém díle je třeba říci never more.. a lítost... Kam to ten svět a filmařina dospěla..