Taxi 4 (2007)

Jejeje, doufám, že tohle byl poslední TAXI počin. Na víc jak dvě * to nebude. Jedna je za pár (no dobře, asi 4) okamžiky, které byly docela vtipné a Emmu Wiklund. Ona je ... prostě tak trochu nevšední kus ženský:).

Rock of Ages (2012) odpad!

Uufff... to byla ale kravina. Přesně ten typ filmu, který mě nebaví od samého začátku, mám to sice puštěné, ale dělám při tom něco jiného. Na tuhle partu přiteplených blbů v kožených bundách na holém těle a s obrovskou trvalou či s obrovskou obarvenou trvalou se místy fakt nedalo koukat. Baldwin, vypadající jako Ozák, tomu taky moc nepomoh.

Taxi 3 (2003)

Četníci, Fantomas, francouzská policie = banda hňupů, a já nevím, z čeho všeho si tyhle filmy vlastně dělají srandu. I tohle byla docela bláznivá podívaná, jen její konec s Pažoutem na sjezdovce trochu popírá fyzikální zákony, bych řekl.

Taxi, taxi (2000)

No tak já jsem se celkem hodně slušně bavil, řekl bych, že líp než u jedničky:).

Sestra (2012)

Teda tohle byla hodně zvláštní podívaná. Kacey Mottet Klein a Léa Seydoux, jeden jak druhý či druhá:), beze sporu předvedli velmi kvalitní, přirozené výkony, i když byli vlastně napřesdržku oba dva od samého začátku filmu až do jeho konce. ALE. Pro mě to ztratilo smysl někdy mezi 22. a 25. minutou, ve skladišti restaurace. Proč ho ten chlap prostě nezmydlil a nenahlásil policajtům a místo toho mu ještě začal platit za kradené lyže?? Já nevím, neznám švýcarské poměry, ale nějak nevěřím tomu, že celý ten příběh by byl ve Švýcarsku reálný - z mnoha důvodů - sociální systém je neznal?? Bylo možné ututlat to, že to není sestra, ale matka? Navíc Léa Seydoux je jen o 13 let starší než Kacey Mottet Klein, takže jako jeho matka opravdu moc nevypadala. A ty krádeže.... mnoha lidem vlastně naráz a opakovaně se ztrácí lyže, helmy, brýle, peníze a nikdo nic neřekne, nikdo nic nehlásí?? Navíc že by Simon byl nějak extra nenápadný, to bych taky neřek. Bylo to sice velmi dobře a přirozeně zahráno, ale celé mi to přišlo takové divné až nereálné. Jo a ten panelák ve švýcarském horském údolí, tak ten byl taky dobrej:).

Věř mi (2013) odpad!

Toto pojetí filmového umění o filmovém umění jsem asi jaksi nepochopil. Jediným drobným plusem tak zůstává Amanda Peet. Ale to je dost málo, prostoru tam moc neměla.

Opilí slávou (2006) odpad!

Tohle je fakt v červeným hodnocení?? Mě to nebavilo prakticky od samého začátku.

Sexy 40 (2009)

E-e, pardon, o čem že to bylo po prvních 45 minutách? A jakže to skončilo? Já to nějak zazdil čtením zpráv na Netu. Jo, že to neskončilo vlastně nijak? Aha, děkuju, tak to jsem vlastně o nic nepřišel.

Rocker (2008)

Sice mi to bohatě stačilo vidět jednou, ale jo, dalo se. Rád jsem se zase po čase podíval na Emmu Stone.