Francouzská depeše Liberty, Kansas Evening Sun (2021) odpad!

Co to proboha bylo za krávovinu?? Tahle 108 minut trvající snůška blábolů, nemající hlavu ani patu, o nějakém ději nemuvě, má fakt hodnocení 72%?? Za co?? Může to být sebevíc hvězdně obsazené ( i když Bill Murray, stějně jako Owen Wilson u mě fakt nebodují), ale to nic nemění na tom, že se na to nedá dívat a dotáhnout to do konce s vidinou, že se z toho vyklube něco smysluplného, bylo opravdu hodně náročný. A hlavně zbytečný.

Xena: Princezna bojovnice (2002) odpad!

Tak tohle jsem zvlád asi za 20 minut. Absolutně nevím, proč to mám už asi dva a půl roku stažený a doteď jsem se na to nepodíval (teda to jsem asi věděl moc dobře), ale to je fakt nekoukatelný. Myslel jsem, že dám aspoň jednu * za Lucy, ale ne. To prostě nešlo.

Elementární částice (2006)

Tento způsob umění prošel jaksi kolem mě a zcela mě minul. Jedna a jedna * za Ninu Hoss a Franku Potente. Ty dva bratři - jeden víc narušenej než druhej - mě teda nerajcovali ni trochu.

Nesnáším tě, lásko (2021)

Velmi průměrná a zapomenutelná podívaná, nicméně viděl jsem už horší věci.

Synku, synku, cos to proved (2009) odpad!

Brad byl teda magor non plus ultra, to bylo jasný asi po 20, maximálně po 25 minutách. Toho měla zásahovka dobře mířenou ranou eliminovat po patnácti minutách filmu. Tohle v žádném případě nezachránila ani Chloë, ani Willem Dafoe.

Ta druhá (2020)

No, v zásadě by asi člověk musel tu nesnesitelnou praštěnou, ne zrovna krásnou ženskou zabít. Ale na druhou stranu musím ocenit, že Lauren Lapkus se docela vyřádila a mně docela baví sledovat, když má někdo v nějaké roli nějakou mimiku a nestojí jak prkno.

Žena jde napřed (2017)

Ač minimálně ten konec byl ve skutečnosti poněkud jinak, mně se to docela líbilo. Jessica Chastain myslím dobře zvolená pro roli C. Weldonové, krásné exteriéry, za mě dobrý.

V utajení (2017)

Popravdě řečeno, jak už to u těchto filmů z prostředí tajných, tajnějších a těch nejvíc nejtajnějších služeb bývá, jsem moc nerozuměl tomu, co a proč se tam děje, a popravdě řečeno, mi to bylo tak nějak jedno. Po cca půlhodině už jsem to měl puštěný víceméně jen jako obrazovou a zvukovou kulisu. Takže je mi tak nějak i jedno, kolik vteřin před výbuchem došlo ke spáse lidstva tentokrát.

Unesená (2009) odpad!

A ty vole, nějaká pánbíčkářská sekta a ještě ke všemu ve španělštině. Už to tu někdo napsal. El chujovina.

Švihák ajťák (2009) odpad!

Teda větší a trapnější krávovinu aby pohledal, to by se i Amíci museli teda hodně hecnout, aby to trumfli.